SZKOLENIA

romek2322
Posty: 936
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:30 pm

SZKOLENIA

Post autor: romek2322 »

Moim zdaniem powinno się skorzystać z szkolenia zawodowe . Sam o tej ofercie na pewno powiem mojemu kumplowi.

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: SZKOLENIA

Post autor: Kamila »

Ja również uważam, że warto brać udział w różnego rodzaju szkoleniach zawodowych. Co byście powiedzieli na przykład na profesjonalny kurs SEP Gdańsk? Jeśli marzy się Wam praca przy elektryce, to jest to coś dla Was.

sorra
Posty: 132
Rejestracja: pn wrz 06, 2021 11:53 pm

Re: SZKOLENIA

Post autor: sorra »

Moim zdaniem kurs adr warszawa to dobry pomysł dla każdego, kto chce dowiedzieć się więcej o transporcie towarów niebezpiecznych. Obejmuje on wszystkie wymagania określone w Umowie europejskiej dotyczącej międzynarodowego przewozu drogowego towarów niebezpiecznych i zdecydowanie warto się nim zainteresować.

soya
Posty: 193
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: SZKOLENIA

Post autor: soya »

Na rynku są dostępna najróżniejsze szkolenia - także wszystko zależy co was interesuje itd. Tutaj https://kursystylizacji.pl możecie znaleźć coś bardziej z branży beauty. Czy to kurs ze stylizacji paznokci, czy z makijażu permanentnego. Jest tam wiele opcji....

Julia66
Posty: 439
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: SZKOLENIA

Post autor: Julia66 »

Nie w każdy kierunek można pójść po szkoleniu. Czasami trzeba ukończyć odpowiednią szkołę. Tak jest w przypadku opiekunki w żłobku i klubie dziecięcym. Udało mi się już znaleźć szkołę gdzie nauka nie jest droga, a zajęcia odbywają się online. Wystarczy zajrzeć na zawodniania.pl . Tutaj są wszystkie informacje na ten temat.

saymyname
Posty: 199
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: SZKOLENIA

Post autor: saymyname »

No to mój brat teraz znalazłam interesujące propozycje szkoleń nawet u firmy Zymetric.
Właśnie chce zapisać się na jedno z nich zapisać, a dokładnie na kurs montażu klimatyzacji. Takie teraz usługi cieszą się zainteresowaniem, także takie szkolenie będzie naprawdę opłacalne.

magiczna
Posty: 168
Rejestracja: sob lut 20, 2021 8:08 am

Re: SZKOLENIA

Post autor: magiczna »

Mieliście kiedyś wprowadzone w firmie tokeny ? Jeśli tak, to co możecie mi o tym powiedzieć? Podobno może mieć to ogromny wpływ na przyszłość wielu firm, ale ja nie do końca to rozumiem… Dlatego może wy mi to jakoś wyłożycie, tak wiecie, łopatologicznie.

furka
Posty: 500
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: SZKOLENIA

Post autor: furka »

Planujecie również zapisać się na szkolenia BHP? Oczywiście są one bardzo ważne, ponieważ są obowiązkowe i trzeba zadbać o najlepsze warunki pracy. W kwestii szkoleń zerknijcie na ofertę Inżynieria BHP . Myślę, że bez żadnego problemu Wam pomogą.

kasiunia
Posty: 280
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: SZKOLENIA

Post autor: kasiunia »

Szkolenia powinny być obecne w naszych firmach na co dzień.Czasami sa to szkolenia ścisłe, merytoryczne a czasami bardzo przydatne są szkolenia tzw. miękkie. W momencie, kiedy każdy coś sprzedaje (towar lub usługę) taki doradca do spraw sprzedaży to bardzo przydatna osoba w firmie. Najlepiej jest taką osobę sobie wychować, wtedy bedzie ona korygować działania pracowników na bieżąco , w ramach powierzonych jej obowiązków.

xiao
Posty: 70
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:25 am

Re: SZKOLENIA

Post autor: xiao »

jak widać wybór kursów różnego rodzaju jest obecnie bardzo rozbudowany :) jeśli interesują Was profesjonalne szkolenia z zakresu obsługi klienta to sprawdźcie sobie ofertę Human Skills. Indywidualne podejście do klienta, konkurencyjne ceny. Zajęcia prowadzone są zarówno stacjonarnie jak i online.

ODPOWIEDZ