Usuwanie tłuszczu - przeciwskazania?

imma34
Posty: 182
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:45 pm

Usuwanie tłuszczu - przeciwskazania?

Post autor: imma34 »

Wiecie czy operacyjne usuwanie nadmiaru tłuszczu z okolic brzucha może być wykonane u każdego?

Tyczka
Posty: 219
Rejestracja: pn mar 09, 2020 5:44 pm

Re: Usuwanie tłuszczu - przeciwskazania?

Post autor: Tyczka »

Podstawowym przeciwwskazaniem jest wiek, im jest się starszym tym gorszy efekt końcowy, po zabiegu skóra nie zregeneruje się i nie skurczy tak jak u młodych :) Poza tym wiem na pewno że cukrzycy nie mogą poddać się takiej operacji, ale z pewnością są jeszcze inne choroby. Musisz spytać bezpośrednio w klinice medycyny estetycznej.

Na Śląsku dobrzy są z Lipoline lipoline/pl/ a specjalizują się w liposukcji czyli usunięciu nadmiaru tłuszczu wiec u nich dowiesz się o zagrożeniach :)

moa
Posty: 59
Rejestracja: śr lip 01, 2020 2:47 pm

Re: Usuwanie tłuszczu - przeciwskazania?

Post autor: moa »

Jest kilka przeciwwskazań, ale najlepiej iść do konkretnego, dobrego chirurga i u niego dokładnie się o wszystko wypytać. Ja miałam robioną liposukcję z brzucha u dr Łątkowskiego z kliniki z Polanicy-Zdroju i bardzo serdecznie go polecam. On ma doświadczenie i kompetencje. Bardzo fajnie o wszystkim mi opowiedział, wyjaśnił, opisał jak to się będzie goiło, jakie będą efekty i miał w każdym punkcie rację. Zabieg wykonał w dobrej cenie, a efekt jest przepiękny, wszystko ładnie się zagoiło, śladu po zabiegu nie ma, a brzuszek (a zwłaszcza dolna fałdka) zniknął :).

sepa
Posty: 65
Rejestracja: czw lip 02, 2020 2:46 pm

Re: Usuwanie tłuszczu - przeciwskazania?

Post autor: sepa »

No właśnie, najlepiej zgłosić się do lekarza i sprawdzić wszystko u niego, czy na pewno możecie wykonać zabieg. Ja byłam u dr Michała Knakiewicza z Knack Clinic we Wrocławiu knackclinic/com/ i bardzo serdecznie go polecam. On jest bardzo rzetelny, do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Na konsultacji wszystko omawia, a sam zabieg wykonuje profesjonalnie, w bezpiecznych warunkach. Dzięki niemu moja dolna fałdka na brzuchu nareszcie zniknęła, a ja cieszę się super figurą, w sam raz na sezon plażowy :).

flow
Posty: 53
Rejestracja: czw lip 02, 2020 1:08 pm

Re: Usuwanie tłuszczu - przeciwskazania?

Post autor: flow »

Ja miałam usuwany tłuszcz, ale z podbródka w gabinecie we Wrocławiu — Prestige Clinic u dr Rataja prestigeclinic/pl/uslugi/liposukcja-podbrodka/ i wyszło super. Nareszcie nie mam już tego drugiego podbródka, który nawet jak schudła, to nieestetycznie wyglądał. Nareszcie zniknął, lekarz spisał się niesamowicie, wykonał kawał dobrej roboty, w bardzo przystępnej cenie. Zabieg był bezpieczny i powiódł się, polecam.

ODPOWIEDZ