Sprawdzony pediatra

Awatar użytkownika
Clamor
Posty: 287
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm

Sprawdzony pediatra

Post autor: Clamor »

Witam! Tak jak w tytule. Poszukuję dobrego i sprawdzonego pediatry na Śląsku. Moje dziecko ostatnio sporo choruje, dlatego zależy mi na skutecznym leczeniu. Macie w tym doświadczenie i jesteście w stanie kogoś polecić? Dzisiaj rano w sieci wpadłem na takiego lekarza https://pediatra.slask.pl/. Może ktoś z was coś o nim słyszał? Ma on spore doświadczenie w tym zakresie i oferuje naprawdę atrakcyjne ceny za wizyty. Rzeczywiście będzie on dobrym wyborem? Dajcie znać proszę, wielkie dzięki za pomoc!
Papierosy i alkohol słusznie nazywane są używkami, gdyż używają człowieka

zuzula12
Posty: 1488
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Sprawdzony pediatra

Post autor: zuzula12 »

Warto korzystać z usług specjalistów, zwłaszcza w przypadku spraw związanych ze zdrowiem.

tuleje wahaczy producent

kasiunia
Posty: 280
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: Sprawdzony pediatra

Post autor: kasiunia »

zuzula12 pisze:
pt lut 24, 2023 6:32 pm
Warto korzystać z usług specjalistów, zwłaszcza w przypadku spraw związanych ze zdrowiem.
Zdecydowanie się Tobą zgadzam .Bardzo ważny jest tutaj szybki dostęp do lekarzy specjalistów a niestety ale publiczna służba zdrowia nam tego nie zapewnia. Nasze przychodnie medyczne CMP dystponują wieloma placówkami w Warszawie i przede wszystkim dostępem do lekarzy wielu specjalności. Uważam ,że mamy szczęście ,że dostęp do lekarza specjalisty jest tak szybki.

ODPOWIEDZ