Koronawirus

Karcia
Posty: 21
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 7:03 pm

Re: Koronawirus

Post autor: Karcia »

Oczywiście, ze nie wolno się narazać bo ten paskudny wirus może nas dopaść w każdym momencie. Ja nawet chcę zrobić zapas specjalnych maseczek i zajrzałam właśnie na tą ofertę ceneolokalnie/pl/gdynia/maski-przeciwpylowe-i-ochronne . Nie wiem tylko, czy bardziej praktyczna dla mnie będzie przyłbica, czy może maska. Po prostu w pracy też muszę ją zakładać.

falla
Posty: 65
Rejestracja: pn cze 01, 2020 4:14 pm

Re: Koronawirus

Post autor: falla »

Pewnie,że chodzimy w maseczkach i jak się okazuje nawet maseczka może stanowić fajny element garderoby,a nawet gadżet,bez którego nie wychodzę z domu.Teraz maseczki są kolorowe,szyte z delikatnych i miłych dla skóry materiałów ekoszale/pl/category/maseczki-wielorazowe-maseczki można sobie je dopasować do koloru kurtki czy całej stylizacji.
Maseczki mogą mieć motywy kwiatowe,motywy geometryczne,a nawet różnego typu i rodzaju napisy.

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Re: Koronawirus

Post autor: camio »

Wpadliście na pomysł jak sobie dorobić w dobie koronawirusa? Szukam pomysłów na coś, co mogę robić w domu, bo trochę się nudzę.

Aśka
Posty: 351
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Koronawirus

Post autor: Aśka »

ja sie boje najbardziej o moja babcie, bo niestety ona bardzo chorowita jest, ale ostatecznie zdycowalismy sie na zapis do domu seniora podtopolami.eu

nata29
Posty: 121
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Re: Koronawirus

Post autor: nata29 »

Koniecznie zerknijcie sobie tutaj testujemy.org/test-na-koronawirusa-w-mobilnym-punkcie-dla-osob-ze-skierowaniem/ . Macie tam bowiem namiar na stronę, gdzie jest informacja na temat punktów mobilnych, gdzie można wykonać testy na koronawirusa, jeśli macie skierowanie. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć.

arleta32
Posty: 21
Rejestracja: pt lut 19, 2021 11:49 pm

Re: Koronawirus

Post autor: arleta32 »

Osobiście stawiam na najlepszą ochronę przeciwwirusową. Dlatego też kupiłam kilka sztuk maseczek tylu FFP3. Pracuję wśród ludzi i muszę być pewna, że jestem bezpieczna, inaczej bym zwariowałam. Oczywiście każdy może mieć swoje zdanie. Ja zamawiałam ze strony taniomania/pl/t/maseczka-ffp3 Wejdźcie i przekonajcie się sami.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Koronawirus

Post autor: jula »

Gdzie kupujecie maseczki ochronne? Ja dzisiaj trafiłam na medicamask/pl/maska-ochronna-FFP2-z-zaworkiem i zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty tego sklepu. Niedługo ma przyjść czwarta fala koronawirusa a ja do tego tematu podchodzę bardzo poważnie. Myślę o zamówieniu większej ilości maseczek.

Julia66
Posty: 439
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Koronawirus

Post autor: Julia66 »

Czas pandemii koronawirusa w pewnym sensie jest trudny. Dlatego trzeba w tym czasie szczególnie dbać o siebie. Nie zapominaj o maseczkach i odpowiednim ich noszeniu. Jeśli nie potrafisz dostosować się do noszenia maseczek jednorazowych jeden raz, dobrym rozwiązaniem będą Inventi Mask, które przez 48 godzin możesz wielokrotnie zakładać i ściągać.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Koronawirus

Post autor: kendal »

To prawda, pandemia nie odpuszcza i niewiaodmo ile to jeszcze potrwa. Trzeba dbać o siebie i swoich bliskich. Jakiś czas temu skorzystałam z oferty rodzinaeko/pl/maseczki-ochronne-dezynfekcja Kupiłam sobie zapas maseczek oraz płyny do dezynfekcji.

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Koronawirus

Post autor: hannah »

Covid to choroba, którą wiele osób przechodzi bardzo ciężko. W przypadku braku apetytu warto pomyśleć o żywieniu klinicznym dojelitowym. Na stronie zywieniemaznaczenie/pl/ poczytacie sobie, czym są nutridrinki takie jak Fresubin czy Supportan. Warto wiedzieć o ich istnieniu.

ODPOWIEDZ