Koronawirus

nero
Posty: 58
Rejestracja: wt lip 07, 2020 10:23 am

Koronawirus

Post autor: nero »

Chodzicie jeszcze w maseczkach? Ja uważam, że nie ma co się narażać i lepiej zasłonić usta i twarz. Sama jeszcze do tego chodzę w okularach, żeby na pewno dobrze się chronić. Maseczki bardzo dobrej jakości i w świetnej cenie kupiłam od producenta Polontex polontex/com/pl/katalog/maseczki-na-twarz-2, oni mają ogólnie jakieś materiały i tekstylia. Wszystko zamówiłam, w bardzo korzystnej cenie, maseczki przyszły dobrze zabezpieczone, są wygodne i da się w nich chodzić nawet cały dzień, polecam.

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Koronawirus

Post autor: Kamila »

A czy zapewniacie odpowiedni poziom ochrony klientom w Waszych sklepach? Moim zdaniem w każdym sklepie powinien się znaleźć dozownik z płynem dezynfekującym. Takie dozowniki automatyczne widziałam ostatnio na stronie internetowej retio/pl/urzadzenia-do-dezynfekcji. Co o nich sądzicie?

Awatar użytkownika
jadzka
Posty: 80
Rejestracja: sob gru 07, 2019 8:01 pm

Re: Koronawirus

Post autor: jadzka »

Jeżeli szukacie naprawdę przydatnych i rzetelnych informacji na temat koronawirusa to mogę wam polecić tą stronę https://www.adamed.expert/ . Znajdziecie tam wiele treści, które pomogą wam zapoznać się z ochroną swojego zdrowia w obliczu pandemii. Polecam gorąco wszystkim, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie!
Wszystko się układa, jeśli chcemy, żeby się ułożyło. Spróbuj tylko, a będziesz szczęśliwy.

justa
Posty: 22
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 4:43 pm

Re: Koronawirus

Post autor: justa »

Jasne, maseczka to postawa, tylko też trzeba pamiętać, żeby je zmieniać i używać czystych maseczek. My w pracy wprowadziliśmy także okresowe badania na koronawirusa - tak aby mieć pewność, że wszyscy na pewno są zdrowi. Dbamy o zdrowie naszych pracowników i zdrowie nas samych. Wszystkie badania wykonuje Alergo-Med, czyli Pracownia Alergologii i Immunologii w Krakowie alergomed/com/pl/oferta/. Ich testy są pewne, sama pracownia jest rzetelna, ceny maja przystępne, polecam.

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Koronawirus

Post autor: hannah »

Moim zdaniem warto też na bieżąco sprawdzać swój stan zdrowia i robić badania laboratoryjne. Dzięki aplikacji Labplus labplus/pl/ bez problemu zapiszecie się na takie badania, a później odbierzecie ich wyniki wraz z interpretacją.

Jasieńka
Posty: 32
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:05 pm

Re: Koronawirus

Post autor: Jasieńka »

To jest ostatnimi czasy jedyny i bardzo ważny temat. Bo jednak każdy z nas chce być bezpieczny i w ogóle. Dowiedziałam się, że moja sąsiadka zakupiła takie testy na covid 19 aby samemu móc sprawdzić, czy przypadkiem nie jest się zarażonym. W sumie to i racja, bo w razie wystąpienia objawów zanim dostaniemy się do lekarza to może być już za późno

aldona
Posty: 90
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:33 am

Re: Koronawirus

Post autor: aldona »

A jak radzicie sobie z zakupami w czasach pandemii? ja niedawno znalazłam bardzo ciekawą ofertę na stronie bee/pl/zapasy-zywnosci-dlugoterminowej-na-lockdown-a-750.html gdzie oprócz produktów które można zamówić przez internet to znalazłam bardzo interesującą listę rzeczy z długim terminem przydatności.

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Re: Koronawirus

Post autor: Pańcia »

na pewno nie jest to ciekawa sytuacja. Uważam jednak, ze warto kontrolować to co dzieje się w naszym otoczeniu i jeżeli tylko mamy taką możliwość to musimy testować to czy nie jesteśmy zarażeni covid-19. Do tego odpowiednie są testy antygoenowe testujcovid/pl/ , które wynik dają już w ciągu 15.

nata29
Posty: 121
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Re: Koronawirus

Post autor: nata29 »

Trzeba się dobrze zabezpieczać, aby nie zachorować. To jest podstawa. Wiele osób ma dylemat czy wybrać maseczkę czy przyłbicę. Prawda jest taka, że jedno i drugie rozwiązanie ma swoje wady i zalety. Tutaj urbaner/pl/pl/blog/maski-czy-przy%C5%82bice%E2%80%93wady-i-zalety~p13212 sobie można o nich poczytać. Uważam, że warto stawiać na sprawdzone rozwiązania.

soya
Posty: 193
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Koronawirus

Post autor: soya »

Jedno trzeba tutaj zaznaczyć, że szalenie ważne jest to, aby nosić maseczki i zadbać o odpowiednią dezynfekcję rąk. A takie urządzenia, jakie oferuje firma olleclean/pl na pewno tutaj sprawdzą się idealnie. Dzięki nim możecie perfekcyjnie oczyścić swoje dłonie, co fajne... Ich urządzenia mają nowoczesny design.

ODPOWIEDZ