problemy z narkotykami

Dominika
Posty: 107
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:10 pm

problemy z narkotykami

Post autor: Dominika »

Cześć może wiecie jak mi doradzić. Mój młodszy brat od pewnego czasu bierze narkotyki.. Niczego początkowo nie zauważyliśmy ale niedawno mama znalazła w jego bluzie trawę... Brat po dłuższej rozmowie przyznał się, że nie potrafi przestać i zgodził się na leczenie. Znalazłam świetny ośrodek Detoks Fenix, w którym brat oprócz terapii przejdzie detoks i odtruwanie całego organizmu.

mamonka
Posty: 72
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:38 am

Re: problemy z narkotykami

Post autor: mamonka »

To super, że udało się go namówić na taką terapię. Teraz na pewno będzie tylko lepiej. Dobrze, że wy mu pomogliście też to zrozumieć, a nie skończyło się tak jak z moim kuzynem... W końcu policja go zatrzymała i nie obyło się bez pomocy adwokatów z kancelarii prawnej Wojas Pawlak z Gliwic.

Amati
Posty: 72
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 7:09 pm

Re: problemy z narkotykami

Post autor: Amati »

Problemy z narkotykami są tak powszechne w dzisiejszych czasach, że już powstało bardzo dużo ośrodków, w których można je leczyć. Wystarczy zerknąć do tego rankingu https://osrodkiterapii.pl/ i przejrzeć różne ośrodki terapeutyczne. Mają bardzo ciekawe oferty i warunki pobytu.

zuzula12
Posty: 1450
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: problemy z narkotykami

Post autor: zuzula12 »

W razie problemów związanych z nałogami warto zgłosić się o pomoc do specjalistów.

jak odzyskać byłą

ODPOWIEDZ