Uzależnienie

offensive
Posty: 53
Rejestracja: wt gru 07, 2021 12:48 pm

Re: Uzależnienie

Post autor: offensive »

Mój ojciec jest uzależniony od alkoholu i planuję zapisać go na terapię do jakiegoś sprawdzonego ośrodka. Czy moglibyście się wypowiedzieć na temat placówki terapianaleczow/pl/leczenie-uzaleznien/alkoholizmu/? Co sądzicie na temat metod, które stosują? Czy terapia przyniosła oczekiwany efekt? Będę wdzięczny za wasze opinie!

Perunka
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 8:30 am

Re: Uzależnienie

Post autor: Perunka »

Brzmi poważnie, tu przyda się chyba już poradnia leczenia uzależnień. Mój mąż niestety miał problem z alkoholem ale dzięki pomocy medi-life/pl/ udało mu się z tego wyjść. wiadomo, że musiał w to też włożyć dużo wysiłku ale tam bardzo człowieka wspierają

banana
Posty: 51
Rejestracja: pt mar 12, 2021 11:47 am

Re: Uzależnienie

Post autor: banana »

Pamiętajcie, że jeśli wasz rodzic jest alkoholikiem, to nie tylko on może potrzebować pomocy. Wy także zasługujecie na profesjonalną pomoc, by sobie jakoś z tym wszystkim poradzić. Warto udać się do Gabinetu Psychoterapeutycznego w Konstancin Jeziorna po taką pomoc.

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Uzależnienie

Post autor: haanka »

uzależnienie może dopaść każdego, bez względu na wiek czy status społeczny. ważne jest to by nie bagatelizować sprawy i szukać pomocy u specjalistów. Czasem jedynym wyjściem jest pobyt w ośrodku leczenia uzależnień, tu szczególnie polecam NEFO. Organizują pobyty stacjonarne i pomoc online. Doświadczeni terapeuci, indywidualna opieka i rozsądne ceny pobytu.

aklinka
Posty: 295
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Uzależnienie

Post autor: aklinka »

Tak to prawda, jest to przykre ale tak wygląda rzeczywistość. W każdym razie dostępne jest skuteczne leczenie uzależnień prywatnie warszawa i warto się go podjąć, by skończyć z nałogiem i stanąć na nogi

Amati
Posty: 72
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 7:09 pm

Re: Uzależnienie

Post autor: Amati »

Akurat tej placówki nie znam. Jednak moja znajoma szukała ostatnio dobrego ośrodka terapii dla swojego syna i trafiła na wiele pozytywnych rekomendacji miejsca Kryształowy Płomyk krysztalowyplomyk/pl/ . Specjaliści, którzy w nim pracują mają bardzo duże doświadczenie i są niezwykle życzliwi.

julia02
Posty: 53
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:51 pm

Re: Uzależnienie

Post autor: julia02 »

Alkohol niszczy całe życie - zdrowie, relacje międzyludzkie. Osoba uzależniona musi sobie jednak zdać z tego sprawę i chcieć się leczyć. Macie w rodzinie takie osoby, wśród znajomych? Ja owszem i szukam sposobu jak do nich dotrzeć. Znalazłam stronę ośrodka gdzie mają naprawdę dobre efekty leczenia a mianowicie https://awesmedical.pl/ . Specjalizują się w terapii alkoholowej, ona trwa u nich zazwyczaj od 4 do 8 tygodni.

roomia
Posty: 222
Rejestracja: wt paź 06, 2020 9:54 pm

Re: Uzależnienie

Post autor: roomia »

Przezwyciężenie uzależnienia jest osiągalne, ale wymaga wdrożenia istotnych środków, takich jak detoks alkoholowy Szczecin , leczenie i terapia. Szukając profesjonalnej pomocy, osoby mogą z powodzeniem wrócić do normalności i odzyskać kontrolę nad swoim życiem.

patka
Posty: 236
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: Uzależnienie

Post autor: patka »

Wiele poradni psychologicznych przyjmuje pacjentów także online. Jedną z nich jest Poradnia Zdrowia Psychicznego Empatio: https://psycholog-ms.pl/psycholog-online/ . Polecam zapoznać się bliżej z ich ofertą. Myślę, że taka terapia może Wam pomóc.

furka
Posty: 502
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Uzależnienie

Post autor: furka »

Z uzależnieniem nie ma żartów i aby się z niego uwolnić trzeba szukać pomocy pod okiem doświadczonych terapeutów. Moim zdaniem najlepszą opiekę znajdziesz w Warszawskim ośrodku terapii uzależnień Vita Nova. Zajrzyj na ich stronę, aby zobaczyć jakie możliwości do terapii tutaj są i jak wygląda ośrodek.

ODPOWIEDZ