Ból bioder - jaki lekarz?

kasiakasiula
Posty: 87
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:25 am

Re: Ból bioder - jaki lekarz?

Post autor: kasiakasiula »

U mnie na dolegliwości bólowe sprawdza się olejek CBD, odkąd stosuję ten olejek to naprawdę znacznie mniej boli mnie głowa czy brzuch, a kiedyś to była wręcz codzienność i do tego nie o takiej sile. Polecam olejek od Alba Hemp, możecie go znaleźć na bit.ly/olejki_cbd_albahemp :)

zuzula12
Posty: 1506
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Ból bioder - jaki lekarz?

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli szukacie sprawdzonych e-konsultacji lekarskich, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić portal recepty24/com/e-zwolnienie/ . Uzyskacie całkowitą pofuność w temacie, pomoc w każdej chwili oraz e-receptę do 30 min po e-konsultacji.

kobietki33
Posty: 805
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Ból bioder - jaki lekarz?

Post autor: kobietki33 »

Wiesz co, jeżeli mogłabym ci coś doradzić, to myślę że warto również przejrzeć sobie ofertę tego miejsca przychodnie-rsc/pl/. Pracują tam świetni specjaliści z różnych dziedzin, więc myślę że można tam powiedzieć kompleksowe leczenie. Przyjrzyjcie sobie ich usługi, a myślę że nie będziecie rozczarowani

kajaa
Posty: 190
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Re: Ból bioder - jaki lekarz?

Post autor: kajaa »

Najlepiej iść do fizjoterapeuty albo do ortopedy, ale najpierw możesz się skonsultować z internistą. Tutaj med-24/com/pl/dedicated?gclid=Cj0KCQjwyMiTBhDKARIsAAJ-9Vt2DpzZvL6DghVy1pyQQb5TmrITQaG1COktH2jL3IN1X9pf43wIV6IaAmV3EALw_wcB możesz się umówić na wizytę online. Czeka się na nia 15 minut i lekarz może wystawić l4 jeśli jest taka potrzeba.

Fermina
Posty: 77
Rejestracja: śr lut 10, 2021 6:11 pm

Re: Ból bioder - jaki lekarz?

Post autor: Fermina »

Z pewnością bardzo dobrze jest iś do poradni ortopedycznej. Moja znajoma jest z Torunia i chodzi do przychodni Nasz Lekarz. Tam mają dobrych specjalistów. Poza tym można skorzystać z szeregu dodatkowych badań, czy rehabilitacji. A jak wiadomo rehabilitacja bardzo pomaga.

jankat
Posty: 186
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:27 am

Re: Ból bioder - jaki lekarz?

Post autor: jankat »

Powiem z doświadczenia to że bolą biodra wcale nie musi oznaczać, ze jest problem z biodrami. Domowe sposoby na pewno pomogą, ale obawiam się że tylko na chwilę ;) Najlepiej udać się do ortopedy i na usg. Jak ktoś jest ze stolicy to w enel sport na Łazienkowskiej i w Galerii Młociny można w pakiecie zrobić badanie i fizjoterapię, pakiet się bardziej opłaca. ;) bit.ly/pakiety_enel_sport

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: Ból bioder - jaki lekarz?

Post autor: wiktoriaula »

Myślę, że przyda się wizyta u dobrego ortopedy, który zrobi wszystko aby ból zniknął. Na stronie danea/pl/ możecie poznać Centrum Medyczne, które swoje usługi świadczy w Bielsko-Białej. W ofercie jest między innymi ortopeda posiadający nowoczesny sprzęt do badań oraz sporą wiedzę i doświadczenie. Możecie liczyć na krótkie terminy oczekiwania na wizytę.

zuzula12
Posty: 1506
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Ból bioder - jaki lekarz?

Post autor: zuzula12 »

Czy są tutaj osoby szukające profesjonalnych usług rehabilitacji w Łodzi? Osobiście chciałbym Wam polecić stronę fmclodz/pl/rehabilitacja/ , na której znajdziecie ofertę nowoczesnego centrum medycznego, które oferuje najróżniejsze usługi lecznicze i diagnostyczne z zakresu większości dziedzin medycyny.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Ból bioder - jaki lekarz?

Post autor: Dominiśka »

Od siebie mogę polecić wam praktyka.info/pl/ . Jak dla mnie jest to jednak najlepszy gabinet ortopedyczny i co ważne tutaj podejście do pacjentów jest świetne, zostaniecie dokładnie wysłuchani i zbadani

kobietki33
Posty: 805
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Ból bioder - jaki lekarz?

Post autor: kobietki33 »

;)

ODPOWIEDZ