Ból bioder - jaki lekarz?

kobietki33
Posty: 810
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Ból bioder - jaki lekarz?

Post autor: kobietki33 »

Jeśli szukasz dobrego lekarza, który zajmuje się zmiany zwyrodnieniowe barku , gorąco polecam zapoznanie się z ofertą na formgl/pl, gdzie znajdziesz specjalistę ortopedę, który na pewno Ci pomoże. Szczerze mówiąc, moja koleżanka korzystała z ich usług i bardzo ich chwaliła

danna
Posty: 98
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:49 pm

Re: Ból bioder - jaki lekarz?

Post autor: danna »

Z bólem bioder to oczywiście do ortopedy. Moja mama ma problemy z artrozą stawów czyli inaczej mówiąc ze zwyrodnieniami. Na tyle wcześnie zaczęła się leczyć, że od jakiegoś czasu jest dużo lepiej. Leki, rehabilitacja, też złożyliśmy się z bratem na takie urządzenie do magnetoterapii od Biomag do stosowania w domu. Generalnie dla starszej osoby takie urządzenie jest bardzo pomocne. Magnetoterapia ma bardzo szerokie zastosowanie. Przy artrozach spowalnia rozwój choroby, łagodzi bóle. W domu to korzysta się kiedy chce, kiedy jest potrzeba. Wcześniej nawet lekarzowi to urządzenie pokazałam, to też polecał. Specjaliści to wiedzą co jest dobre i co ważne skuteczne.

kendal
Posty: 687
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Ból bioder - jaki lekarz?

Post autor: kendal »

Tak jak już wcześniej wspomniano - w takich przypadkach to tylko i wyłącznie ortopeda. Ze swojej strony mogę polecić wam ortopedia.org/pl/ jeśli jesteście ze Szczecina bądź okolic. Przyjmują tam świetni fachowcy, ktorzy dysponują profesjonalnym sprzętem i zaangażowaniem w sprawę każdego klienta.

nosleep
Posty: 269
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: Ból bioder - jaki lekarz?

Post autor: nosleep »

W takim przypadku to konieczna będzie wizyta u ortopedy. Jeśli nie chcesz czekać na termin to rozważ wizytę prywatną. W centrum Danea danea/pl/ można skorzystać z konsultacji ortopedycznej. Tam terminy są bardzo szybkie. Myślę, że nie ma co zwlekać bo dolegliwości mogą się tylko pogłębiać, a to sprawi że leczenie będzie trudniejsze.

kobietki33
Posty: 810
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Ból bioder - jaki lekarz?

Post autor: kobietki33 »

Wiesz co, ja byłam w CM Gamma w Żoliborzu przy ulicy ul. Broniewskiego 3 i muszę wam powiedzieć, że można tam liczyć na bardzo profesjonalną opiekę medyczną. Mają tam bardzo dużo ortopedów na miejscu, a także i szpital. Dodatkowo można skorzystać z pomocy doraźnej, co także jest dla mnie na plus. Ja mam o nich naprawdę dobre zdanie

kajaa
Posty: 190
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Re: Ból bioder - jaki lekarz?

Post autor: kajaa »

Myślę, ze w dzisiejszych czasach najlepszą opcją jest prywatna opieka medyczna. My od roku leczymy sie prywatnie. Wykupiłam pakiet dla całej rodziny. Nie musimy czekać w kolejkach, możemy robić różne badania w ramach pakietu i przede wszystkim mamy naprawdę bardzo dobrą opiekę lekarską.

zuzula12
Posty: 1515
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Ból bioder - jaki lekarz?

Post autor: zuzula12 »

Ja polecam wybrać się na terapię fala uderzeniowa kraków oczywiście to dla tych osób co maja naprawdę problemy bo trzeba pokazać fizjoterapeucie wynik badania obrazowego. Jeśli macie faktycznie problem to taka terapia na pewno wam pomoże.

kendal
Posty: 687
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Ból bioder - jaki lekarz?

Post autor: kendal »

Myślę, że tutaj najlepiej będzie jeśli zdecydujesz się na fala uderzeniowa kraków To skuteczny, nowoczesny i innowacyjny zabieg, dzięki któremu raz na zawsze może się pozbyć dolegliwości bólowych. Wiem, bo sama zdecydowałam się na takie leczenie.

Zaklinaska
Posty: 118
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:20 pm

Re: Ból bioder - jaki lekarz?

Post autor: Zaklinaska »

To bardzo poważna sprawa i warto iść do lekarza, do ortopedy albo do neurologa, nie leczony ból bioder może przysporzyć nam wiele bólu i powikłań. Ja chodzę zarówno do lekarza jak i na rehabilitację do przychodni Nasz Lekarz. Jestem zadowolona zarówno z leczenia jak i z zabiegów.

Tarso
Posty: 11
Rejestracja: ndz maja 10, 2020 9:49 pm

Re: Ból bioder - jaki lekarz?

Post autor: Tarso »

Warto postawić na sprawdzonych specjalistów, bo tylko dzięki nim można się pozbyć problemu. Dlatego polecam Wam twoja-rehabilitacja/pl/biodro-trzaskajace/ W przypadku biodra trzaskającego możliwe są powikłania, dlatego nie należy bagatelizować problemu.

ODPOWIEDZ