Hashimoto

roberyt
Posty: 24
Rejestracja: czw paź 08, 2020 8:39 pm

Hashimoto

Post autor: roberyt »

No więc dowiedziałam się, że mam Hashimoto, szczerze mówiąc nie wiem co z tym zrobić. Mam lekarza i leki, ale czy powinnam o cos bardziej zadbać, czy coś?

suri
Posty: 30
Rejestracja: czw paź 08, 2020 8:12 pm

Re: Hashimoto

Post autor: suri »

Przede wszystkim nie panikuj :). ja też na to choruje i spokojnie, z tym da się żyć tak, by zbytnio nie wpływało na nasze zdrowie. Masz lekarza i leki, wiec już połowę sukcesu. Od siebie mogę dorzucić jeszcze byś zainteresowała się bardziej dietą i tym jak się odżywiasz. Jeżeli masz z tym problemy (tak jak ja), to polecam skorzystać z pomocy specjalisty. Mi mega pomógł plan zdrowienia opracowany przez trenerkę postaw żywieniowych, panią Magdalena Dorko – Wojciechowska z Instytutu Medycyny Funkcjonalnej w Warszawie magdadorko/com/indywidualne-plany-zdrowienia/. Taki plan jest całkowicie indywidualny, dopasowany do ciebie, twoich potrzeb, chorób, itp. Ja jestem na nim już ponad 8 miesięcy i sprawdza mi się znakomicie. Cenowo również się opłaca, a jest skuteczny, polecam gorąco. Dodam tylko jeszcze, że pani Dorko-Wojciechowska ma fajne kursy na temat np. “Jak wzmocnić pracę nadnerczy w chorobie Hashimoto?” magdadorko/com/produkt/kurs-on-line-jak-wzmocnic-prace-nadnerczy-w-chorobie-hashimoto/, ja go zrealizowałam i to był strzał w dziesiątkę :).

zuzula12
Posty: 1487
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Hashimoto

Post autor: zuzula12 »

Chciałabym wam polecić bloga medycznego na którym jest artykuł Egzosomy nowotwory zerknijcie i poczytajcie bo egzosomy to rewolucja w medycynie regeneracyjnej. Na blogu znajdziecie bieżące dane i nowe odkrycia. Myślę, że warto się z tym zapoznać i poczytać te artykuły. Zachęcam.

paryska
Posty: 51
Rejestracja: czw sie 27, 2020 12:54 pm

Re: Hashimoto

Post autor: paryska »

Skoro postawiono już diagnozę to dziwię się,że lekarz nie odpowiedział wyczerpująco na wszystkie twoje pytania i nie rozwiał twoich wątpliwości. Skoro nie jesteś zadowolona z takiej opieki medycznej, to warto zmienić specjalistę, na takiego,który ma podejście do pacjenta, wiedzę i empatię. W Centrum Medycznym Danea https://danea.pl/ pracują ludzie otwarci , którzy zawsze chętnie odpowiedzą na wszystkie twoje pytania i sprawią,że choroba nie będzie kierowała twoim życiem, a ty odzyskasz spokój.

HalinkaKalinka
Posty: 45
Rejestracja: ndz paź 11, 2020 11:07 am

Re: Hashimoto

Post autor: HalinkaKalinka »

Regularne badania są kluczowe, zwłaszcza dla nas, kobiet. To nasza inwestycja w przyszłość, naszą drogę do zdrowego i pełnego energii życia. Enel-Med ma specjalne pakiety dla kobiet, z gwarancją terminów i szerokim zakresem badań Dla kogoś kto zmaga się z chorobami hormonalnymi to ważne żeby wizyty były na czas https://pakietymedyczne.enel.pl/prywatna-opieka-medyczna/

danna
Posty: 90
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:49 pm

Re: Hashimoto

Post autor: danna »

Możesz na pewno wprowadzić do swojej diety także suplement który będzie regulował pracę twojej tarczycy i cały układ hormonalny a dokładniej https://gloowi.pl/produkt/for-womens-he ... ollection/ . Jest on zalecany kobietom z Hashimoto, niedoczynnością, PCOS. Wspiera cały układ hormonalny, poprawia płodność, przyczynia się także do poprawy nastroju. Autorski skład i najlepszej jakości ekstrakty które zapewniają najlepszą przyswajalność.

tajemnicza
Posty: 54
Rejestracja: pt mar 27, 2020 4:58 pm

Re: Hashimoto

Post autor: tajemnicza »

Muszę zgodzić się z przedmówcami, że musisz wziąć się w garść i zacząć działać, a nie na zapas się stresować. Masz diagnozę i leki, masz też z pewnością wokół siebie sporo osób, które się o ciebie troszczą, a z tą choroba da się żyć. Warto wdrożyć dietę, warto też czytać o tej chorobie by się z nią oswoić, warto też zadbać o kondycję. Aktywność fizyczna nie tylko poprawi twoją kondycję, ale też oczyści głowę ze zbędnych , złych myśli. Jaki trening będzie najlepszy, o tym możesz poczytać na blogu https://www.energym.com.pl/na-spalanie- ... zy-cardio/

ODPOWIEDZ