Byłyście kiedyś u psychologa na kozetce?

Tyczka
Posty: 219
Rejestracja: pn mar 09, 2020 5:44 pm

Byłyście kiedyś u psychologa na kozetce?

Post autor: Tyczka »

Byłyście kiedyś u psychologa na kozetce?
Da sie przeżyć i daje to coś w ogóle czy masakra?

imma34
Posty: 182
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:45 pm

Re: Byłyście kiedyś u psychologa na kozetce?

Post autor: imma34 »

Pewnie, ze tak i to jest sama przyjemność móc porozmawiać ze specjalistą,
który potrafi Cię nakierować na wiele rzeczy zamiast męczyć się z pewnymi problemami samodzielnie.
Jak jesteś z okolic Gliwic to polecę: psycholog śląsk, tutaj wdobrymkierunku/com/
mają kapitalnych fachowców, którzy z dużą empatią podchodzą do człowieka i nie ma żadnej masakry tylko normalna rozmowa, która po prostu pomaga.
warto

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Byłyście kiedyś u psychologa na kozetce?

Post autor: kendal »

Tak, ja korzystam z usług psychologa i nie widzę w tym nic złego, a wręcz przeciwnie. Zdrowie psychiczne jest bardzo ważne i należy o nie dbać. Polecam wam klinikę tchnienie/com/pl w Dąbrowie Górniczej. Mają naprawdę świetne podejście do pacjenta.

profesjonalna
Posty: 101
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 11:30 am

Re: Byłyście kiedyś u psychologa na kozetce?

Post autor: profesjonalna »

Hehe, fajnie nazwaliście temat. Nie, nie byłam, bo nie musiałam. Dla mnie to wszystko jest jakoś odrealnione i na szczęście na razie nie nie muszę się tym przejmować. Jednak jeśli byłaby potrzeba, na pewno na takie jogalifestyle/com/psychoterapia-co-to-jest-i-czy-warto-sie-nia-zainteresowac/ spotkanie bym poszła. Nie mam oporów przed leczeniem się.

bear
Posty: 15
Rejestracja: pn lut 08, 2021 5:54 pm

Re: Byłyście kiedyś u psychologa na kozetce?

Post autor: bear »

Nie byłam na kozetce, ale byłam u psychologa, a konkretnie w gabinecie psychoterapii Ewy Domańskiej-Klimek w Pile. Po stracie mamy nie mogłam sobie poradzić, więc taka terapia: psychoterapia-klimek.pila/pl/zaloba-utrata/ była czymś, co niesamowicie mi pomogła. Ta specjalistka zna się na tym, co robi, jest rzetelna, potrafi pomóc, ma doświadczenie, które sprawia, że łatwo jest się przed nią otworzyć. Polecam ją serdecznie, jest rzetelna.

kielichowa
Posty: 140
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:52 am

Re: Byłyście kiedyś u psychologa na kozetce?

Post autor: kielichowa »

Byłam, tutaj chodziłam damian/pl/zdrowie-psychiczne/ do bardzo fajnej pani psycholog. Po porodzie mialam spore problemy, nie umialam sobie sama poradzic. Ciesze sie, ze zdecydowałam sie skorzystac z profesjonalnej pomocy, to była dobra decyzja

kajaa
Posty: 190
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Re: Byłyście kiedyś u psychologa na kozetce?

Post autor: kajaa »

Ja nadal jestem :) Raz w tygodniu chodze na terapię do Centrum Terapii Promitis - centrum-terapii/pl/ Jestem z siebie szalenie dumna, ze zdecydowałam się na terapię i przełamałam wstyd. teraz rozumiem, że nie ma się czego wstydzić. Szczerze polecam Promits, mają tam świetnych terapeutów z doświadczeniem.

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Byłyście kiedyś u psychologa na kozetce?

Post autor: modnisia34 »

A może zamiast korzystać z pomocy psychologa lepiej pomyśleć o alternatywnych rozwiązaniach zwłaszcza o holistycznym podejściu. Możesz spróbować skorzystać z hipnozy regresyjnej CMF oferowanej przez Karinę Abraham a rezerwacja sesji jest możliwa online. Na pewno taka forma może okazać się bardziej skuteczna niż wizyta u psychologa.

ODPOWIEDZ