catering

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

catering

Post autor: litovelek »

A czy ktoś z Was miał może do czynienia z firmą lifecatering/pl/catering-dietetyczny-dieta-pudelkowa-we-wroclawiu/ oferującą catering dietetyczny? Widziałam ostatnio naich stronie internetowej , że oferuje ona najróżniejsze rodzaje diet, tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Co o tym myślicie?

Zumba
Posty: 21
Rejestracja: pn mar 30, 2020 10:19 am

Re: catering

Post autor: Zumba »

Nie znam tej firmy ale słyszałam dużo pozytywnych opinii o PrimaFood Catering primafoodcatering/pl/ i raczej na ich dietę się zdecyduję. Od kiedy zmieniłam pracę to w ogóle nie mam czasu na gotowanie, a tym bardziej na robienie zakupów. Mam cukrzycę i powinnam zdrowo się odżywiać, a lekarz zalecił mi dietę z niskim IG.

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: catering

Post autor: litovelek »

Niestety wydałam mnóstwo pieniędzy, a kilogramy ani drgnęły. Znajoma poleciła mi wysmakowani.waw/pl/catering-dietetyczny-wolomin/ która ma diete rewelacyjne.. Nie zmagałam się z efektem jojo. Jadłam to, co mi smakuje i wreszcie mam wymarzoną sylwetkę.

bear
Posty: 15
Rejestracja: pn lut 08, 2021 5:54 pm

Re: catering

Post autor: bear »

Ja jestem na diecie pudełkowej już od kilku miesięcy i jestem zachwycona. Catering mam z firmy Kukuła Healthy Food z Tczewa kukulahealthyfood/pl/nasze-diety. Oni jednak prowadza działalność w całej Polsce, mają świetnej jakości jedzonko, które się zmienia, wiec się nie nudzi. Jest ono też dobrze zbilansowane, sycące, opracowane przez dietetyków, no i w korzystnej cenie, polecam ich serdecznie.

kielichowa
Posty: 140
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:52 am

Re: catering

Post autor: kielichowa »

jesli chodzi o mnie, to ja zamawiam diete z cateringu FitCat, polecila mi go kolezanka z pracy :) w ogole u mnie w firmie sporo osob od nich zamawia. Diet do wyboru maja kilka, wiec w zaleznosci od potrzeb kazdy wybiera cos dla siebie. jesli chodzi o jakosc skladnikow- rewelacja, widac, ze nie oszczedzaja i wybieraja z najwyzszej polki

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: catering

Post autor: kendal »

Jeśli macie problem z wyborem odpowiedniego cateringu dla siebie, to koniecznie sprawdźcie tę stronę cateromarket/pl/ Jest to porównywarka - znajdziecie różne firmy, opinie o nich, oferty i ceny. To naprawde ułatwia podjęcie odpowiedniej decyzji.

furka
Posty: 500
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: catering

Post autor: furka »

Słyszeliście o nowościach i trendach, które obecnie stosowane są w cateringach? Jeśli jeszcze nie, to myślę, że warto się tym zainteresować, aby wprowadzić w swojej firmie odpowiednie usługi. Zerknijcie w tej kwestii na stronie https://horecaline.pl/3-najwazniejsze-t ... gu/trendy/ . Tam wszystkiego się dowiecie.

agentka
Posty: 210
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:34 am

Re: catering

Post autor: agentka »

Ja osobiście uważam, że dzięki precyzyjnej kontroli kalorii i składników odżywczych, dieta pudełkowa może być skutecznym narzędziem w procesie odchudzania. Sama chętnie skorzystałabym z takiego rozwiązania.

ODPOWIEDZ