Suplementy i witaminy - jaki producent?

rosalla
Posty: 72
Rejestracja: śr cze 10, 2020 11:30 am

Suplementy i witaminy - jaki producent?

Post autor: rosalla »

Witajcie :) Moi drodzy jakich suplementów używacie na co dzień ? regularnie przyjmujecie witaminy? jakich producentów polecacie ? Zależy mi na skuteczności i niewygórowanej cenie.

yoolka
Posty: 102
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:26 am

Re: Suplementy i witaminy - jaki producent?

Post autor: yoolka »

ja regularnie biorę witaminę D i C ( 1000). jak kontrolne wyniki badań nie wychodzą dobrze to po konsultacji z lekarzem też sięgam po róznego rodzaju suplementy np na zbicie cholesterolu. Wiadomo, że trzeba tu zachować umiar i też zmienić dietę. Tabletki nie załatwią wszystkiego.

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Suplementy i witaminy - jaki producent?

Post autor: haanka »

no słońca za wiele nie mamy obecnie wiec przyjmowanie witaminy D to podstawa. Jesli chodzi o konkretnego producenta to bardzo polecam Xenico Pharma. znajdziesz u nich świetne jakościowo preparaty, które są nie tylko skuteczne ale i bezpieczne.

xiao
Posty: 73
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:25 am

Re: Suplementy i witaminy - jaki producent?

Post autor: xiao »

potwierdzam - produkty z Xenico Pharma są świetne. ja jakis czas temu brałam Monolipid K ( na cholesterol), kontrolne wyniki badań krwi wykazały poprawę także wszystko zadziałało jak trzeba. Dużym plusem tych preparatów jest to, że są bardzo przystępne ceny no i można je bez problemu kupić w każdej aptece.

kielichowa
Posty: 144
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:52 am

Re: Suplementy i witaminy - jaki producent?

Post autor: kielichowa »

To jakie suplementy przyjmujemy, w dużej mierze zależy od tego, jakie mamy oczekiwania i na co mamy zapotrzebowanie. Ja ostatnimi czasy jestem na diecie i sporo ćwiczę, ważne jest, żeby po dużym wysiłku przyjmować kreatyne i aminokwasy. tantus/pl/suplementy-diety-wspomagajace-odchudzanie/ tu możecie poczytać na co zwrócić uwagę i jak się wspomóc podczas odchudzania :)

dzieciaczek
Posty: 34
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:14 pm

Re: Suplementy i witaminy - jaki producent?

Post autor: dzieciaczek »

W dzisiejszych czasach jest bardzo dużo różnych producentów witamin przez to ciężko jest wybrać tego najlepszego. Dlatego też ja postanowiłam poszukać czegoś konkretnego na ten temat w internecie. I tak też między innymi znalazłam liposomalna witamina d3 Także wydaje mi się, że bardzo często zapominamy o tej witaminie, a ona jest bardzo cenna w każdym wieku.

rosalla
Posty: 72
Rejestracja: śr cze 10, 2020 11:30 am

Re: Suplementy i witaminy - jaki producent?

Post autor: rosalla »

dzięki za wszystkie odpowiedzi :) w weekend odwiedziłam pobliską aptekę i dostałam te witaminy Menachinox. Zaczynam regularne przyjmowanie :)

Kamila
Posty: 386
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Suplementy i witaminy - jaki producent?

Post autor: Kamila »

A jeśli chodzi o witaminę C, to jaką i w jakiej dawce polecacie? Czy któraś z Was stosowała może preparat o którym mowa na stronie internetowej hempking.eu/pl/bio-witamina-c-1000mg-120g/? I jak się u Was sprawdził? Czy taka dawka witaminy C 1000 mg jest Waszym zdaniem w porządku?

xiao
Posty: 73
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:25 am

Re: Suplementy i witaminy - jaki producent?

Post autor: xiao »

dzięki za wszystkie odpowiedzi :) w weekend odwiedziłam pobliską aptekę i dostałam te witaminy Menachinox. Zaczynam regularne przyjmowanie :)
no to super, sama niebawem zobaczysz efekty :) ja ostatnio kupowałam od nich tez Monolipid K dla męża ( na wysoki cholesterol) i dla siebie wzięłam kolagen fast bo na jednej grupie na fb dziewczyny bardzo polecały :)

rosalla
Posty: 72
Rejestracja: śr cze 10, 2020 11:30 am

Re: Suplementy i witaminy - jaki producent?

Post autor: rosalla »

o dobrze wiedziec, dzięki za kolejny cynk :) ja ostatnio ćwicze w domu i przez to cale skakanie zaczely mnie bolec kolana. a czytalam gdzies, ze kolagen może pomoc na takie dolegliwości więc i ja sobie kupie :)

ODPOWIEDZ