Wasze ulubione auto?

bogna45
Posty: 84
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:13 pm

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: bogna45 »

Rodzinne auto musi zapewniać bezpieczeństwa i dla dorosłych, i dla dzieci. Wiem, że nie zawsze jest okazja, żeby wziąć ze sobą fotelik, ale czytałam, że są pasy Smart Kid Belt. Łatwo się je instaluje, są łatwe w obsłudze, a co najważniejsze, przeszły testy bezpieczeństwa. Mogą służyć do 12. roku życia. Więcej informacji znajdziecie na stronie smartkidbelt/com/pl/blog/news/komentarz-smart-kid-sa-w-sprawie-zmian-w-regulaminie-ece44.

Marzena21
Posty: 25
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 1:43 pm

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: Marzena21 »

Jeżeli chciałbyś się dowiedzieć na niniejszy temat więcej to polecam wejść sobie na blog - uzywane-wielkopolska/pl . Według mnie tutaj odszukasz najbardziej potrzebne informacje w nawiązaniu do owego problemu. Według mnie centrum porządnej wiedzy.

aacca
Posty: 24
Rejestracja: czw paź 08, 2020 10:47 am

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: aacca »

Mój ulubiony samochód, to ten którego obecnie używam. Mam używanego Peugota, ale mimo, że nie jestem jego pierwszym właścicielem, to on wygląda i działa jak nowy :). Jeżdżę z nim na autodetailing do firmy G-Car Auto Spa w Gdańsku g-car/com/pl/?auto-detailing&id=7&lang=pl. Mają bardzo fajnych fachowców, którzy znają się na tym, co robią, mają kompleksową ofertę, przystępne ceny, polecam.

asztarte
Posty: 93
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: asztarte »

Ford Mondeo sprowadzony z USA poprzez CarPlanet carplanet/pl/ Daliśmy za niego niewielkie pieniądze, firma wszystko profesjonalnie załatwiła i mamy Forda w super stanie. Bardzo dobry interes zrobiliśmy :)

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: wiktoriaula »

oprócz swojej ulubionej marki warto też pamiętać o tym jak ważna jest pielęgnacja samochodu, bo tylko wtedy nasze auto będzie rzeczywiście świetnie się prezentowało, a jazda w nim będzie sprawiała przyjemność. Ostatnio trafiłam na firmę Ondo, która w swojej ofercie posiada między innymi kosmetyki samochodowe różnych marek. Wybór jest spory, więc myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam zajrzeć na ich stronę ondo.eu/

Andzela
Posty: 18
Rejestracja: śr wrz 09, 2020 9:22 pm

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: Andzela »

Nasze preferencje z czasem się zmieniają, podobnie jak trendy na rynku motoryzacyjnym. Przed zakupem konkretnego modelu trzeba poświęcić trochę czasu na przeczytanie paru recenzji na portalach branżowych. Są natomiast takie marki, które oferują wysoką jakość w przystpenej canie od wielu lat. Jedną z wartych wymienienia jest Dacia z nową ofertą finansowania zakupu - daciafinansowanie/pl/ubezpieczenie/uslugi/ubezpieczenia-pakietowe Dodatkowo możemy skorzystać z możliwości wybrania pełnego pakietu ubezpieczenia. W ten sposób możemy być spokojni nawet w przypadku problemu niezależnego od nas.

Domis3223
Posty: 28
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:59 pm

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: Domis3223 »

Ja lubię małe autka, bo wszędzie się zmieszczą i łatwo jest zaparkować. Moim autem jest seat Ibiza, Łódź to miasto, w którym mieszkam, nie należy ono do największych, ale znajdziemy tam sporo niespodzianek dla kierowców dlatego wolę jeździć małym autem przynajmniej po tym mieście.

Kobietaewka77
Posty: 20
Rejestracja: czw paź 29, 2020 4:11 pm

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: Kobietaewka77 »

Moimi ulubionymi autami są seaty, teraz właśnie jeżdżę seatem Ibizą a na koniec roku mam w planie wymienić go na cos nowszego. Chyba będzie to seat Arona, Bydgoszcz przedstawiła mi ciekawą ofertę i chyba zostanę przy pierwszym wyborze. Jak to mówią, pierwsza myśl bywa najlepszą.

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: camio »

Moje ulubione to takie co jeździ :) A tak serio, to zawsze lubiłam duże samochody i w końcu się takiego dorobiłam. Teraz kompletuję do niego akcesoria. Słyszeliście o tej stronie? motohobby/pl/

profesjonalna
Posty: 101
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 11:30 am

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: profesjonalna »

Na pewno będzie to moje autko, peugeocik ;) . Nie narzekam na nic, co się z nim wiążę, a przecież wcale łatwo nie było go wyrobić. Sama mam na oku na przykład części zamienne do niego, ale teraz to taki 2407/pl/oleje/ olej muszę wymienić. Mechanik to mnie skrzyczał, jak się dowiedział, że nie wymieniałam od... no, od dawna ;) .

ODPOWIEDZ