LPG instalacja

sejsa
Posty: 38
Rejestracja: czw lip 16, 2020 6:10 pm

LPG instalacja

Post autor: sejsa »

Instalowaliście u siebie gaz w samochodzie? Jest to niewątpliwie dobra decyzja, ze względu na oszczędności w paliwie. Tylko trzeba uważnie wybrać firmę, która się tym zajmie. U nas gaz instalowała firma WÓJCIK AUTOGAZ w Tarnowie autogazwojcik/pl/montaz-instalacji-gazowych.html i spisała się super. Mają bardzo korzystne ceny, a do tego świetnych mechaników. Montaż przebiegł bezproblemowo, silnik się nei męczy, samochód jeździ super, a tankowanie jest coraz przyjemniejsze :), polecam.

Maja44
Posty: 9
Rejestracja: wt lip 07, 2020 3:16 pm

Re: LPG instalacja

Post autor: Maja44 »

Ostatnio w internecie natknęłam się na dane o tym na blogu - servis-auto/pl .To bardzo ciekawy wpis. W mojej opinii można się dzięki nim dużo doedukować. Zapoznajcie się sami a nie pożałujecie. Są tam również inne super wpisy.

dzieciaczek
Posty: 34
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:14 pm

Re: LPG instalacja

Post autor: dzieciaczek »

Zakładanie instalacji gazowej nie zawsze do każdego modelu samochodu się opłaca. Bo na przykład mój kuzyn kupił samochód w salonie samochodowym MINI Bawaria Motors Katowice super samochód bardzo oszczędny więc zakładanie LPG w tym przypadku w ogóle nie ma sensu. Także w tych nowszych modelach jeśli nie ma fabrycznie zamontowanego gazu to ja bym się w to nie bawiła

Bara66
Posty: 9
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 3:04 pm

Re: LPG instalacja

Post autor: Bara66 »

Jeżeli interesuje Cię właśnie ten problem to pamiętaj, że znam stronę, gdzie możesz znaleźć o wiele więcej wyjątkowo dobrych treści na ów temat. Polecam jak tylko znajdziesz czas ponieważ rzeczywiście warto według mojej oceny - kultowyseat/pl .

Dominika
Posty: 107
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:10 pm

Re: LPG instalacja

Post autor: Dominika »

Mój brat montował w swoim samochodzie instalacje LPG niestety w moim samochodzie nie było to zbyt opłacalne a i tak mam zamiar z mężem kupić hybrydę. Mój brat natomiast jest bardzo zadowolony ponieważ sporo zaoszczędził na codziennych dojazdach do pracy i wycieczkach. Pamiętam, że korzystał z oferty firmy autogratis/pl/uslugi/instalacje-gazowe-montaz/lublin/wszystkie-marki/wszystkie-typy-aut .

Marzena21
Posty: 25
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 1:43 pm

Re: LPG instalacja

Post autor: Marzena21 »

Jeśli chcesz się dowiedzieć na niniejszy temat więcej to radzę zajrzeć sobie na stronę - instalacja-co/pl . W mojej ocenie tutaj odszukasz najbardziej potrzebne info w nawiązaniu do tego tematu. Według mnie skupienie rzetelnej wiedzy.

Rita123
Posty: 43
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:37 pm

Re: LPG instalacja

Post autor: Rita123 »

Według mnie obecnie już tak technologia poszła do przodu, że coraz bardziej popularne stają się samochody elektryczne. Tutaj można sobie poczytać o kosztach eksploatacji takiego samochodu, które wyglądają bardzo korzystnie. W ten sposób eksploatacja samochodu nie będzie droga, a na pewno taki samochód jest dużo lepszy w użytkowaniu od tradycyjnych aut.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: LPG instalacja

Post autor: kendal »

Istnieje wiele teorii jakoby instalacja LPG miała doprowadzić do wybuchu lub spłonięcia samochodu, szczególnie podczas wypadku. Jeżeli chodzi o butlę LPG, jest ona zdecydowanie mocniejsza niż większość elementów w samochodzie, więc nie ma się czym martwić. Ze swojej strony polecam wam: instalacja gazowa Opel z której sama miałam okazję skorzystać.

zuzula12
Posty: 1487
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: LPG instalacja

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli szukacie specjalistów w przypadku spraw związanych z naprawą i konserwacją silników elektrycznych, pomp wodnych lub wentylatorów przemysłowych, to polecam Wam usługi na stronie - http://silkon.com.pl/co-to-jest-przezwajanie-silnikow .

furka
Posty: 499
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: LPG instalacja

Post autor: furka »

Instalacja gazowa w moim aucie jest w dobrym stanie, auto na gaz jednak jest dużo tańsze w eksploatacji niż te na benzynę. A tutaj https://www.compensa.pl/ubezpieczenia/samochod/ wam polecam ubezpieczenia dla aut bo mają niskie składki tam.

ODPOWIEDZ