akcesoria motocyklowe

kobietki33
Posty: 802
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: akcesoria motocyklowe

Post autor: kobietki33 »

Jeżeli byłyby wam potrzebne profesjonalne akcesoria motocyklowe, to myślę że w ofercie tego sklepu motomio/pl/kategoria-produktu/kaski/ znajduje się naprawdę bardzo szeroki wybór tego typu produktów. Sama zamówiłam tam kask i odzież motocyklową w bardzo atrakcyjnej cenie, więc myślę, że i wy bez problemu wybierzecie tam coś dla siebie

soya
Posty: 193
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: akcesoria motocyklowe

Post autor: soya »

Idealnym miejsce dla motocyklistów jest również sklep.mieloch/pl/563-czesci-do-motocykli/uklad-napedowy/?marka=DUCATI&model=9B_STREETFIGHTER_109 - tam możecie kupić bardzo dobre części do swoich sprzętów, ale również i różnorodne akcesoria. Wybór mają całkiem szeroki i zróżnicowany, a ceny nie są u nich wygórowane.

zuzula12
Posty: 1488
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: akcesoria motocyklowe

Post autor: zuzula12 »

Jak często kupujecie ubrania w sklepach internetowych? Jeżeli chcecie się dowiedzieć gdzie można zakupić części zamienne do samochodu, to co powiecie na porady na stronie szczecininfo/pl/czesci-zamienne-do-samochodu-gdzie-dostac/ ? W moim przypadku najczęsciej decyduje się na zakupy w sklepach internetowych.

Perunka
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 8:30 am

Re: akcesoria motocyklowe

Post autor: Perunka »

A wiecie jak wygląda kwestia kradzieży motocykli? Jak lubicie motory to koniecznie przeczytajcie - punkta/pl/akademia/ciekawostki-ubezpieczeniowe/kradzieze-motocykli-w-polsce Ja byłam zaskoczona!

danna
Posty: 92
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:49 pm

Re: akcesoria motocyklowe

Post autor: danna »

Jeśli rozmawiamy o akcesoriach motocyklowych to nie można zapominać o niezbędnych ochraniaczach ciała podczas jazdy na motocyklu. Na tym środku transportu można osiągać wysoką prędkość i trzeba odpowiednio zabezpieczyć ciało podczas takiej podróży. Z solidnych ochraniaczy warto zamówić takie dobresklepymotocyklowe/pl/odziez/ochraniacze/klatka-piersiowa . Zapewnią solidną ochronę, wysoka jakość wykonania charakteryzuje te produkty.

Lana
Posty: 200
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:42 pm

Re: akcesoria motocyklowe

Post autor: Lana »

Jeśli chodzi o akcesoria typu odzież motocyklowa to warto popatrzeć tutaj moto-tour/com/pl/pl/menu/odziez-motocyklowa-12479.html . Świetnie zaopatrzony sklep i jest w czym wybierać. Spodnie, kurtki, a nawet obuwie. Sama trochę jeżdżę dlatego wiem jak ważna jest odpowiednio dobra, profesjonalna odzież. Tu nie ma co oszczędzać.

nata29
Posty: 121
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Re: akcesoria motocyklowe

Post autor: nata29 »

Trzeba wiedzieć co i kiedy wymienić. Poza tym ważne jest to, aby unikać problemów. Właśnie dlatego zerknijcie sobie tutaj https://www.youtube.com/shorts/ICNOIuzvJa8 . Znajdziecie tam bowiem namiar na kanał, gdzie jest mnóstwo przydatnych informacji, które mogą okazać się pomocne. Rozejrzyjcie się tam koniecznie. Myślę, że warto.

furka
Posty: 500
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: akcesoria motocyklowe

Post autor: furka »

JAk dla motocykla szukasz akcesoriów to ja w sieci zamawiam dużo. A co do ubezpieczenia to tutaj https://www.compensa.pl/ubezpieczenie/pakiet-motocykle/ masz pakiety które na pewno są atrakcyjne, zapoznaj się z nimi i zgłoś po wycenę.

aklinka
Posty: 295
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: akcesoria motocyklowe

Post autor: aklinka »

Jeśli chodzi o kwestie zadbania o skórzane elementy i całą resztę to super sprawdzają się kosmetyki https://mafra.pl/ . Tak dwa razy do roku robimy z mężem takie porządne czyszczenie i mimo wieku motocykl nadal pięknie się prezentuje

ODPOWIEDZ