akcesoria motocyklowe

dzieciaczek
Posty: 34
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:14 pm

akcesoria motocyklowe

Post autor: dzieciaczek »

Szukam jakiegoś dobrze zaopatrzonego sklepu z akcesoriami motocyklowymi. Zależy mi na takim sklepie, gdyż zbliżają się urodziny mojego męża a on ma motocykl i wiem że w taki prezent bardzo mu się spodoba. Więc szperałam w internecie i tak udało mi się trafić na ten sklep motobros/pl/akcesoria-motocyklowe/ w którym to można znaleźć wiele bardzo ciekawych akcesoriów i to nawet w dobrych cenach

roberyt
Posty: 24
Rejestracja: czw paź 08, 2020 8:39 pm

Re: akcesoria motocyklowe

Post autor: roberyt »

Sklep wygląda porządnie. Ja sama kupiłam strój, ale w sklepie stacjonarnym i jestem zadowolona. Nie jeżdżę często, bo nie kupiłam własnego motocyklu, za to, gdy mam więcej czasu, to wynajmuję sobie taką maszynę z wypożyczalni Abacus Motorcycles Rental abacusbikes/pl/wynajem-motocykli-na-dni/ w Lublinie. To rzetelna firma, warunki najmu są u nich korzystne, ceny atrakcyjne, zdecydowanie polecam.

Zaklinaska
Posty: 117
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:20 pm

Re: akcesoria motocyklowe

Post autor: Zaklinaska »

Dobrze jest kupić dobre kosmetyki samochodowe Nie wszedzie kupimy dobre rzeczy, dobrze jest sprawdzać jaki towar nam proponuje sprzedawca. Ja zawsze staram sie aby kosmetyki były z atestem. To wazne.

kobietki33
Posty: 802
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: akcesoria motocyklowe

Post autor: kobietki33 »

Ja często i gęsto robię zakupy w sklepie motocyklowym. Korzystam z takiego online, przez wygodę i wrodzone lenistwo: na tej stronie
. Polecam i wam, zajrzeć tam w wolnej chwili, bo naprawdę warto. Świetne ceny i mega profesjonaliście w sklepie!

zuzula12
Posty: 1488
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: akcesoria motocyklowe

Post autor: zuzula12 »

Nowe motocykle a także części i akcesoria oferuje hondaplaza/pl/pl/motocykle.html to salon marki Honda. Warto znać ich oferty. Honda to motocykle i samochody które są bezpieczne i niezawodne. Zobaczcie bo moim zdaniem dobre mają ceny.

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: akcesoria motocyklowe

Post autor: modnisia34 »

Jeżeli chodzi o akcesoria motocyklowe to na pewno warto zobaczyć kanał youtube/com/watch?v=rcq1MjFnCV4 i test odzieży turystycznej SAND4. Jest to jeden z wielu testów które pomogą w wyborze najlepszego rozwiązania dla motocyklisty. Dzięki nim wybierzesz to co najlepsze i unikniesz błędnych decyzji.

Fermina
Posty: 77
Rejestracja: śr lut 10, 2021 6:11 pm

Re: akcesoria motocyklowe

Post autor: Fermina »

Dobre jest tez kupić kosmetyki samochodowe motocykle mają te rózne chromowane czesci, wiem z doświadczenia ze musza być dobrze wyczyszczone. A odpowiednie specyfiki dodają maszynie blasku

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: akcesoria motocyklowe

Post autor: jula »

Myślę, że warto zakupić pokrowiec na motocykl, plecak motocyklowy, odpowiedni kask i strój. Sama jeżdżę na moto już kilka lat i nie wyobrażam sobie jazdy bez tych wszystkich akcesoriów.

kobietki33
Posty: 802
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: akcesoria motocyklowe

Post autor: kobietki33 »

;) ;) ;) ;)

kobietki33
Posty: 802
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: akcesoria motocyklowe

Post autor: kobietki33 »

;) ;) ;)

ODPOWIEDZ