Samochód zastępczy

sorra
Posty: 132
Rejestracja: pn wrz 06, 2021 11:53 pm

Re: Samochód zastępczy

Post autor: sorra »

Można także pomyśleć o zakupie nowego auta jeśli stare uległo zniszczeniu. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się sprzedaż aut Oleśnica w tamtejszym komisie i jeśli macie czas to warto tam podskoczyć. Oferują atrakcyjne ceny

offensive
Posty: 53
Rejestracja: wt gru 07, 2021 12:48 pm

Re: Samochód zastępczy

Post autor: offensive »

To, czy dostaniemy samochód zastępczy zależy od tego jaki zakres ma polisa i fakt, czy auto jest nam potrzebne w czasie, gdy nasz pojazd jest w naprawie po wypadku. Na stronie dziejesienapodkarpaciu/pl/samochod-zastepczy-z-oc-sprawcy-co-warto-wiedziec/ jest szczegółowo opisane kiedy nam należy się samochód zastępczy. Ja osobiście miałem wypadek, a pracując jako handlowiec musiałem mieć auto zastępcze i ubezpieczyciel bez problemu mi je dał.

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Samochód zastępczy

Post autor: hannah »

Oczywiście samochód zastępczy w takiej sytuacji jest bardzo ważny - ale czy wiecie do kogo zwrócić się kiedy auto zupełnie nie odpali? W moim przypadku była to pomoc drogowa i holowanie Tychy Darkam: pomocdrogowa.tychy/pl/. Polecam usługi tej firmy.

zuzula12
Posty: 1506
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Samochód zastępczy

Post autor: zuzula12 »

Wszystkim osobom zainteresowanym tematem polecam sprawdzić strone CarVertical , na której całkowicie za darmo za pomocą numeru VIN możecie sprawdzić historie danego samochodu. Moim zdaniem jest to najlepszy portal tego typu w sieci.

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Samochód zastępczy

Post autor: modnisia34 »

Jeżeli chodzi o samochód zastępczy to pamiętaj że tylko dobra polisa daje ci takie opcje więc kiedy przyjdzie czas na zakup to odwiedź tą stronę superpolisa/pl/partner/generali/ i poprzez nią zawrzyj ubezpieczenie OC i AC z Generali. Jest to super rozwiązanie bo nie tylko masz niskie ceny ale możliwość zawierania polis online co pozwala oszczędzić czas.

furka
Posty: 503
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Samochód zastępczy

Post autor: furka »

Ja miałem samochód zastępczy jak moje auto po wypadku poszło na serwis. Ale że nie udało się nic zrobić to teraz używane z Anglii auto będę sprowadzał. Tutaj beesafe/pl/porady/ubezpieczenie-oc-anglika/ piszą o tym wiecej jak was to interesuje.

jankat
Posty: 186
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:27 am

Re: Samochód zastępczy

Post autor: jankat »

Kiedy oddałam samochód do mechanika niestety na kilka dni zostałam bez środka transportu. Postanowiłam, że skorzystam z wypożyczalni samochodów omt-wypozyczalnia-samochodow/pl/. Mają bardzo dużą ofertę samochodów w korzystnych cenach :)

kendal
Posty: 678
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Samochód zastępczy

Post autor: kendal »

Nie tak dawno brałam udział w wypadku samochodówym. Na całe szczęście, nie z mojej winy i nikomu nic się nie stało. Mimo to, przysługiwało mi auto zastępcze. Zdecydowałąm się na Auto zastępcze z OC sprawcy Concordia i powiem wam, że był to strzał w 10. Dawno nie byłam tak usatysfakcjonowana, jak właśnie wtedy.

Aśka
Posty: 355
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Samochód zastępczy

Post autor: Aśka »

Mnie zainteresowała praca jako handlowiec, myślę że jest to coś dla mnie Dużo informacji o tym zawodzie na czym polega, ile się zarabia i wiele więcej dowiedziałam się na instaperfect/pl/handlowiec-ile-zarabia-i-czy-warto-nim-zostac/ Jeśli szukacie pracy albo chcielibyście zmienić swoją dotychczasową , to warto sprawdzić czy jest to zawód dla Was

kobietki33
Posty: 809
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Samochód zastępczy

Post autor: kobietki33 »

Jak chcecie kupić jakościowy samochód na lata, to koniecznie zajrzyjcie do tej oferty: mcars.mini/com/pl . Muszę przyznać, że znajdziecie tam ciekawe samochdowy w bardzo dobrych cenach. Polecam wam przejrzenie ichniejszej oferty w wolnym czasie, a na pewno będziecie zadowoleni.

ODPOWIEDZ