Skup aut Tczew

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Skup aut Tczew

Post autor: Kamila »

Witajcie,
czy są tutaj jakieś osoby mieszkające w Tczewie lub okolicach? Jeśli tak, a chcielibyście w przyszłości sprzedać Wasz samochód w jakimś skupie, to polecam Wam skup aut używanych Tczew skup-aut-gdynia.eu/tczew/. Wycena jest tam szybka, profesjonalna i uczciwa, więc jestem pewna, że będziecie zadowoleni ;)

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Re: Skup aut Tczew

Post autor: camio »

A wiecie może czy ktoś chciałby zamówić dywaniki?
Jeśli tak, to gorąco polecam motohobby ;)

jankat
Posty: 186
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:27 am

Re: Skup aut Tczew

Post autor: jankat »

Jeśli szukacie skupu samochodu, który podejmie się autokasacji to polecam kupiewszystkieauta/pl/auto-kasacja/. Mają świetne podejście do klienta, a dodatkowo możemy oddać pojazd niezależnie od jego stanu – nieruchome, niesprawne czy uszkodzone.

zuzula12
Posty: 1487
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Skup aut Tczew

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu motoryzacyjnego, to zdecydowanie polecam Wam stronę, na której znajdziecie najróżniejsze akcesoria oraz części samochodowe, w tym żarówki H11 . Moim zdaniem mają bardzo dobre ceny i ogromny wybór najróżniejszych produktów.

patka
Posty: 236
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: Skup aut Tczew

Post autor: patka »

Myślę, że w takiej sytuacji bardzo dobrym rozwiązaniem będzie także Stacja demontażu pojazdów: https://zlomujemy24h.pl/ . Czasem najwygodniejszym rozwiązaniem jest oddanie auta właśnie do skupu.

bastylia
Posty: 111
Rejestracja: pt sty 29, 2021 10:54 am

Re: Skup aut Tczew

Post autor: bastylia »

Jak sprzedajesz swoje auto i nie masz jeszcze nowego to może rozważ krótkoterminowy wynajem samochodu. Ja mam w planach skorzystać z takiej usługi bo nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez samochodu. Czytałam na tej https://comfortcar.pl/blog/aktualnosci/ ... ie-oplaca/ stronie że niektórym takie rozwiązanie bardzo się opłaca

ODPOWIEDZ