Wycena nieruchomości

deborah
Posty: 569
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:47 pm

Wycena nieruchomości

Post autor: deborah »

Wycena nieruchomości Śląsk - jaką firmę polecacie? Odziedziczyłam mieszkanie i chciałabym dokładnie oszacować jego wartość.

kendal
Posty: 731
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Wycena nieruchomości

Post autor: kendal »

Ja sprzedawałam w ostatnim czasie swoją nieruchomość i w 100% zdałam się tutaj na firmę atrium-nieruchomosci/pl/ Wycenili nieruchomość, zaproponowali cenę i podpisaliśmy umowę. Szybko, konkretnie - naprawdę polecam.

zuzula12
Posty: 1635
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Wycena nieruchomości

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem mieszkania lub lokalu usługowego, to polecam Wam sprawdzić stronę ekopark/pl/aktualnosci/nowe-mieszkania-bronowice-krakow/ , gdzie znajdziecie ofertę dewelopera z Krakowa. Sam zdecydowałem się na skorzystanie z ich oferty i jestem bardzo zadowolony.

danna
Posty: 98
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:49 pm

Re: Wycena nieruchomości

Post autor: danna »

Myślę, że jak kupować fajne mieszkanie to zdecydowanie w Warszawie. Można zdecydować się na nowe lokum jak i kupić z drugiej ręki. A żeby mieszkać spokojnie to trzeba sprawdzić kto daną nieruchomością administruje. Wiele mieszkańców w Warszawie może polegać na bardzo dobrym i profesjonalnym zarządcy Per modum. Solidna firma, tylko do polecania.

furka
Posty: 575
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Wycena nieruchomości

Post autor: furka »

Ja natomiast polecę Ci skup nieruchomości Warszawa - firmę GRB Nieruchomości. Skupują różne nieruchomości. Również zadłużone, czy zasiedlone, więc warto się z nimi skontaktować.

Julia66
Posty: 517
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Wycena nieruchomości

Post autor: Julia66 »

Jeśli sprzedajecie mieszkanie, to oczywiście warto skorzystać sobie z wyceny nieruchomości, bo wtedy będziecie mogli przedstawić właściwą ofertę. Jeśli jednak kupujecie mieszkanie, to też warto się w temacie rozeznać, aby nie przepłacić. Sprawdźcie ofertę firmy https://partnersinternational.pl/biuro- ... sci-gdansk . To biuro nieruchomości, które oferuje nawet nieruchomości premium.

Kamilla36
Posty: 210
Rejestracja: sob sie 15, 2020 11:03 pm

Re: Wycena nieruchomości

Post autor: Kamilla36 »

Jeśli interesuje Cię skup mieszkań, to koniecznie zainteresuj się ofertą https://m2kupimy.pl/ . Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które chcą szybko sfinalizować sprzedaż mieszkania. Dużym plusem ich oferty jest to, że nie ponosi się żadnych ukrytych kosztów oraz prowizji. Opłacają nawet notariusza.

ODPOWIEDZ