Co do ochrony telefonu?

Awatar użytkownika
Clamor
Posty: 287
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm

Co do ochrony telefonu?

Post autor: Clamor »

Jak w temacie - szukam skutecznych metod na ochronę ekranu telefonu... Czy te porady w tym zakresie są Waszym zdaniem warte uwagi?
Papierosy i alkohol słusznie nazywane są używkami, gdyż używają człowieka

Karcia
Posty: 21
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 7:03 pm

Re: Co do ochrony telefonu?

Post autor: Karcia »

Do ochrony telefonu to z pewnością będzie potrzebny jakiś solidny futerał i taka specjalna dodatkowa szybka. Ja dopiero pomyślę o takich gadżetach jak zamówię sobie jeden z tych smartfonów taniomania/pl/t/huawei-p30-lite . Są w wyjątkowo atrakcyjnych cenach i mają dobre parametry. Najważniejsze alby taki telefon posłużył mi dość długo. Mój stary już w ogóle nie nadaje się do użytku.

hannah
Posty: 255
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Co do ochrony telefonu?

Post autor: hannah »

Ja bym na Twoim miejscu przede wszystkim zaopatrzyła się w dobre etui, a także szkło hartowane na ekran. Zajrzyj sobie do sklepu internetowego e-smartphone: e-smartphone/pl/pl/c/Do-Telefonow/44 . Tam znajdziesz wszystko czego Ci potrzeba.

nosleep
Posty: 269
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: Co do ochrony telefonu?

Post autor: nosleep »

hmm jak to co? Najlepszy zestaw to etui i szklo hartowane na telefon. Tylko pamietajcie, zeby szkla dobrac do dobrego modelu telefonu! Bo potem bedzie zaslaniac np aparat, albo nie bedzie idealnie spasowane przy brzegach i bedzie tam wchodzic brud:/ Wiec zobaczcie np tutaj: teleakcesoria/com/szkla-hartowane-c-1.html jakie szkla hartowane pasuja do Waszego smartfona.

moa
Posty: 59
Rejestracja: śr lip 01, 2020 2:47 pm

Re: Co do ochrony telefonu?

Post autor: moa »

No dokładnie etui i szkło, nic lepszego nie ma. Ja już tyle sprzętów połamałam własnie przez to, że mi upadły, albo wypadły, że szkoda gadać. Nawet laptop raz mi ze schodów spadł (ale tu nie było żadnego zabezpieczenia na nim). Jakiś czas temu usunęłam całe to moje złomowisko elektroniczne i wszystkie popsute sprzęty (a było ich dużo) oddałam na recykling do skupu Ago Recykling w Warszawie skupzlomu-elektroniki/pl/oferta/skup-elektroniki/. Ulga niesamowita, bo w końcu miejsce się zwolniło :), polecam.

flow
Posty: 53
Rejestracja: czw lip 02, 2020 1:08 pm

Re: Co do ochrony telefonu?

Post autor: flow »

Etui i szkło :)

nero
Posty: 58
Rejestracja: wt lip 07, 2020 10:23 am

Re: Co do ochrony telefonu?

Post autor: nero »

No czasami i ochrona nic nie da. Mój iPhone zaczął się psuć od środka i niestety musiałam oddać go do serwisu. Zaniosłam go do naprawy do serwisu Apple w Warszawie - Master imaster/com/pl/naprawa-iphone/. Oni mają bardzo dobrych, kompetentnych pracowników. Telefon wrócił do mnie po kilku dniach, w świetnym stanie, żadnej wady i problemów z nim już nie mam, wszystko działa bezproblemowo, polecam.

hannah
Posty: 255
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Co do ochrony telefonu?

Post autor: hannah »

Jeśli chodzi o etui do smartfona to bardzo duży ich wybór widziałam też w ofercie sklepu Vegacom: vegacom.eu/pl/menu/huawei/y5-2019/etui-133747.html . Znajdziecie tam etui dla różnych modeli smartfonów. Warto rzucić okiem, może akurat coś Wam się spodoba.

rosalla
Posty: 72
Rejestracja: śr cze 10, 2020 11:30 am

Re: Co do ochrony telefonu?

Post autor: rosalla »

u mnie wystarcza szkło hartowane :) mam od jakiegoś czasu iphona. niedawno skończyła się gwarancja i co ? oczywiście jakaś awaria... dobrze, ze mieszkam w Gdańsku i mam pod nosem speców od naprawy sprzętu tej marki - firma DRLaptop. Już nie raz ratowali moje laptopy z opresji ( a to wirus, a to wymiana matrycy czy dysku twardego). mają doświadczenie a przy tym ceny ich usług nie są wygórowane :)

marysia8383
Posty: 55
Rejestracja: sob sie 01, 2020 4:21 pm

Re: Co do ochrony telefonu?

Post autor: marysia8383 »

Apple nie każdy ci naprawi, trzeba oddać do odpowiedniego serwisu. Ny tu akurat daliśmy laptopa macforce/pl/serwis/naprawa-macbookow-i-komputerow-mac/wymiana-obudowy/ ale telefonami też się zajmują.

ODPOWIEDZ