Magazyn do przechowania rzeczy

maui
Posty: 27
Rejestracja: czw paź 08, 2020 10:58 am

Re: Magazyn do przechowania rzeczy

Post autor: maui »

fajna opcja, tez musimy nad nią pomyśleć

aacca
Posty: 24
Rejestracja: czw paź 08, 2020 10:47 am

Re: Magazyn do przechowania rzeczy

Post autor: aacca »

My mamy własne magazyny, był to jednak dosyć spory wydatek, ale wciąż opłacalny. Za to już transport naszych towarów zlecamy firmie zewnętrznej. Od lat współpracujemy z firmą Tica-logistics z Poznania ticalogistics/pl/uslugi-transportowe/, która profesjonalnie zajmuje się spedycją. Są rzetelni, trzymają się terminów, zawsze bardzo fajnie się spisują, nie mam do nich żadnych zastrzeżeń, polecam.

Iwonka
Posty: 148
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:29 am

Re: Magazyn do przechowania rzeczy

Post autor: Iwonka »

W takich magazynach by zapewnić sobie porządek i bezpieczeństwo potrzebne są regały. Zobaczcie tą ofertę tu regaly.biz/pol_m_Regaly-metalowe-1731.html W całości wykonane z metalu, wytrzymałe, estetyczne, zabezpieczone przed korozją. Do każdego regału dodawane są stopki z tworzywa, które zabezpieczą podłogę przed porysowaniem.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Magazyn do przechowania rzeczy

Post autor: jula »

Pewnie, że tak! To naprawdę świetna sprawa. Ja ostatnio szukałam pojemników do magazynu i trafiłam na schoellerallibert/com/pl/products/intermediate-bulk-container/combolife-65/ Oferta tej firmy jest bardzo rozbudowana i zachęcająca. Myślę, że warto z niej skorzystać.

roberyt
Posty: 24
Rejestracja: czw paź 08, 2020 8:39 pm

Re: Magazyn do przechowania rzeczy

Post autor: roberyt »

My u nas na magazynie przechowujemy przede wszystkim towar. Montażem regałów metalowych zajęła się u nas firma ORSON z Warszawy orson.waw/pl/montaz-regalow-magazynowych/. To profesjonaliści, są bardzo rzetelni i kompetentni, pracują porządnie, szybko im to idzie, a przy tym zachowują wszelkie standardy bezpieczeństwa. Cenowo jak najbardziej opłaca się skorzystać z ich usług, polecam.

dsa
Posty: 3
Rejestracja: śr lis 11, 2020 11:57 pm

Re: Magazyn do przechowania rzeczy

Post autor: dsa »

na pewno regały się przydadzą nedcon/pl/produkty/antresole-i-podesty-robocze/ To naprawde jest konkretna i solidna sprawa

Amati
Posty: 72
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 7:09 pm

Re: Magazyn do przechowania rzeczy

Post autor: Amati »

Mamy przygotować magazyn do wynajęcia firmie, która będzie przechowywać w nim swoje rzeczy. Trzeba byłoby go dobrze przygotować do tego celu. Niezbędne byłoby polerowanie posadzki i rozmyślam czy serwis Vawnik, mógłby wykonać to zadanie jak najszybciej. Oferują dogodne ceny oraz dysponują profesjonalnym sprzętem.

profesjonalna
Posty: 101
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 11:30 am

Re: Magazyn do przechowania rzeczy

Post autor: profesjonalna »

Nie wiem, jak to wygląda na co dzień, ale jeśli magazyn jest wam potrzebny na jakiś czas, to ja myślę, że warto zdecydować się na magazyn wynajem poznań . To jest usługa mniej kosztowna niż budowa, czy kupno, a można na przykład w kosztach rozliczać. Macie oczywiście różne wielkości, więc w razie czego po prostu wybieracie mniejszy, bądź większy.

soya
Posty: 193
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Magazyn do przechowania rzeczy

Post autor: soya »

Jak chodzi o magazynowanie różnych rzeczy, to tutaj warto też wspomnieć o ich odpowiednim zabezpieczeniu. Nikt w końcu nie chce ani uszkodzonego towaru, ani zabrudzonego. Dlatego warto byłoby zainwestować w takie rzeczy, jak folia stretch czarna folia-stretch/pl/folia-stretch-czarna/ . Dzięki niej możecie dokładnie zabezpieczyć towar z pełną precyzją, dbałością o każdy szczegół.

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Magazyn do przechowania rzeczy

Post autor: hannah »

Wiem, że istnieją firmy, które się w tym specjalizują. Tutaj na przykład podaję kontakt do firmy 7R: 7rsa/pl/aktualnosci/dobre-praktyki-7r-zasila-think-tank-polskiego-stowarzyszenia-budownictwa-ekologicznego . Firma ta zajmuje się kompleksową obsługą powierzchni magazynowych. Może akurat zainteresuje Was ich oferta.

ODPOWIEDZ