Magazyn do przechowania rzeczy

saymyname
Posty: 199
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Magazyn do przechowania rzeczy

Post autor: saymyname »

Wiecie, jak potrzebujecie przestrzeni do swojego towaru to najlepiej byłoby zgłosić się do firmy Ejko ejko/com/pl/, ponieważ oni oferują magazynowanie praktycznie bez żadnego ograniczenia. No i u nich możecie być pewni, że wasz towar będzie bezpieczny, nic się nie stanie. Nawet możesz im zlecić wszelkie prace typu pakowanie, metkowanie, przygotowanie do transportu. Także super.

Domis3223
Posty: 28
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:59 pm

Re: Magazyn do przechowania rzeczy

Post autor: Domis3223 »

Jeżeli szukasz miejsca do przechowywania rzeczy, czy też potrzebujesz odpowiednie regały, czy pojemniki do pakowania to polecam zapoznać się z ofertą Inter-technik, ja tam kupiłem wszystko, czego potrzebowałem do organizacji rzeczy w swojej piwnicy.

emeraldlady
Posty: 107
Rejestracja: pn lut 08, 2021 5:11 pm

Re: Magazyn do przechowania rzeczy

Post autor: emeraldlady »

Sam magazyn to dopiero połowa sukcesu. Jeśli chce się, by nasze towary były odpowiedni przechowywane, warto zainteresować się tym, jakie regały magazynowe są dostępne w danej przestrzeni lub jakie można zainstalować. Gdy planowałam założenie firmy przemysłowej z moim mężem, też miałam taki problem, bo jednak trzeba się nad wszystkim kilka razy zastanowić.

paulajanicka
Posty: 116
Rejestracja: śr sty 20, 2021 8:21 pm

Re: Magazyn do przechowania rzeczy

Post autor: paulajanicka »

Jeśli wasza działalność opiera się na zarządzaniem magazynu, to najważniejszą kwestią jest, aby gospodarka magazynowa oraz gospodarka logistyczna wzajemnie się uzupełniały. Bardzo ważnymi elementami w odpowiednim zarządzaniu jest skorzystanie z odpowiednich środków (jak np. wózki widłowe elektryczne, czy wózki widłowe wysokiego składowania) oraz posiadanie odpowiedniej infrastruktury magazynowej. Dobrze jeśli firma zatrudnia doświadczone osoby, na które w kwestii odpowiedniego zaopatrywania i relacji z klientami można liczyć.

emeraldlady
Posty: 107
Rejestracja: pn lut 08, 2021 5:11 pm

Re: Magazyn do przechowania rzeczy

Post autor: emeraldlady »

Nie do wiary, wpadła nam awaria. Wiecie może z czym wiąże się naprawa wózków widłowych? Zastanawiam się co trzeba ogólnie załatwić, bo jestem w tym zielona. Oczywiście, warto przed tym zadbać o odpowiedni stan swoich maszyn, ale wiadomo... Wszystkiego się nie przewidzi.. Jak wy radzicie sobie w takich sytuacjach? Niestety, nasi pracownicy też niewiele wiedzą. Magazyn musi działać!

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Magazyn do przechowania rzeczy

Post autor: kobietki33 »

Przyznam szczerze, że od jakiegoś czasu do swojego magazynu poszukiwaniem dobrych regałów. Mój dobry znajomy polecił mi stronę internetową pod tym linkiem: e-regaly/pl/ przyznam szczerze, że chyba zdecydują się na ichniejsze regały. Wyglądają świetnie i mam nadzieję, że będą trwałe.

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: Magazyn do przechowania rzeczy

Post autor: wiktoriaula »

Jeśli posiadacie własny magazyn, to z pewnością macie również na wyposażeniu paleciaki, które ułatwiają wam przenoszenie towarów. Jak każdy sprzęt czasami potrzebuje konserwacji i napraw technicznych. Na stronie toyota-widlowe/pl/blog/29_naprawa-paleciakow.html możecie poczytać o naprawie paleciaków. Wiele rzeczy moża zreperować samodzielnie np. problem z wyciekającym olejem. Jeśli usterka jest zbyt skomplikowana i nie da się usunąć jej samodzielnie, warto naprawę paleciaków powierzyć specjalistom, którzy być może zaproponują wam sprzęt zastępczy na czas naprawy.

profesjonalna
Posty: 101
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 11:30 am

Re: Magazyn do przechowania rzeczy

Post autor: profesjonalna »

A to na pewno będziecie musieli się zastanowić nad tematem, czy warto i jeśli tak, to co należy kupić do takiego magazynu. Ja podpowiem wam ogólnie, że regały magazynowe, antresola magazynowa - Amrack może Wam fajne zaproponować. To firma skupiająca się na wyposażaniu magazynów, dlatego możecie mieć pewność, że to, co zaproponują, naprawdę będzie miało sens.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Magazyn do przechowania rzeczy

Post autor: jula »

Ja ostatnio szukałam baterii do oświetlenia awaryjnego w naszym magazynie i trafiłam na akumulator nimh od hybryd/com/pl/pl/informacje/baterie/baterie_niklowo-wodorkowe_nimh_ht/ To producent oświetlenia awaryjnego z świetną ofertą. Coś czuję, że nawiążemy współpracę przy następnym magazynie - chcę skorzystać z ich systemów.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Magazyn do przechowania rzeczy

Post autor: Dominiśka »

Ostatnio właśnie zamówiliśmy do mojej firmy bardzo dobre akcesoria do pakowania, które znaleźliśmy w neopak/pl . Oferta jest naprawdę bardzo korzystna, ponieważ akcesoria tutaj są bardzo dobrej jakości i co ważne można je kupić w świetnej cenie

ODPOWIEDZ