Jaka pompa ciepła?

Awatar użytkownika
Gacei54
Posty: 510
Rejestracja: pn sty 06, 2020 8:01 pm

Jaka pompa ciepła?

Post autor: Gacei54 »

Przymierzam się do inwestycji w pompę ciepła, aby uczynić moje ogrzewanie bardziej ekologicznym i efektywnym kosztowo. Wygląda na to, że to jest przyszłość ogrzewania domowego i chciałbym dołączyć do tego trendu. Podczas moich poszukiwań, natknąłem się na firmę o nazwie Ekoi https://ekoi.pl/ . Wydają się mieć szeroką ofertę, od pomp ciepła, przez fotowoltaikę, aż po rozwiązania z zakresu termomodernizacji. Co ważne, oferują kompleksową obsługę - od doradztwa, przez projektowanie i montaż, aż po serwis. Czy ktoś z Was miał do czynienia z tą firmą? Jak oceniacie ich produkty i usługi? Czy instalacja i serwis przebiegły bez problemów?
Potrafię nie zauważać, czego zauważać nie chcę; potrafię się uśmiechać przez smród.

kasiunia
Posty: 280
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: Jaka pompa ciepła?

Post autor: kasiunia »

Rzeczywiście, w naszym kraju pompy ciepła cieszą się bardzo duża popularnością.Pamiętam ,że w zeszłym roku w okresie jesieni nawet dochodziło do takiej sytuacji ,że brakowało tych urządzeń. Wcale mnie to nie dziwi, wpiszcie sobie do wyszukiwarki internetowej frazę czyste powietrze dofinansowanie do pompy ciepła a dowiecie się co miało wpływ na tak dużą popularność pomp ciepła.

kobietki33
Posty: 802
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Jaka pompa ciepła?

Post autor: kobietki33 »

Ostatnio zastanawiałam się jaka pompa ciepła będzie idealnym rozwiązaniem do mojego domu. Znajoma poleciła mi tę stronę stiebel-eltron.pl ponieważ mają w tym temacie bardzo duże doświadczenie. Jeśli już zdecydowaliście się na to rozwiązanie w swoich domach, to koniecznie podzielcie się swoimi doświadczeniami!

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Jaka pompa ciepła?

Post autor: Kamila »

Z tego, co się orientuję, to wysokiej jakości pompy ciepła dla przedsiębiorstw oferuje również firma Aircon. Działa ona na rynku już od wielu lat i cieszy się bardzo dobrymi opiniami, więc sądzę, że warto jej zaufać. Oczywiście możecie z jej strony liczyć również na profesjonalną, fachową pomoc przy wyborze takiego sprzętu.

ODPOWIEDZ