Nowy smartfon

Zumba
Posty: 21
Rejestracja: pn mar 30, 2020 10:19 am

Nowy smartfon

Post autor: Zumba »

Szukam jakiegoś dobrego smartfona, który wspierałby technologię HDR 10+ oraz posiadał taką nowoczesną funkcję, która chroni wzrok. Podobno OnePlus 8 i OnePlus 8 Pro magazyn.ceneo/pl/artykuly/oneplus-8-specyfikacja spełniłyby moje oczekiwania i nawet już są dostępne w sprzedaży. Możecie coś powiedzieć o tych nowych modelach?

falla
Posty: 64
Rejestracja: pn cze 01, 2020 4:14 pm

Re: Nowy smartfon

Post autor: falla »

Poszukując dobrej jakości smartfona,warto bliżej przyjrzeć się modelowi Samsung Galaxy m51 ceneo/pl/96270890
Nowoczesny,zbierający z miesiąca na miesiąc coraz lepsze recenzje,ceniony za swój elegancki wygląd,wydajność,funkcjonalność.Wielu jego użytkowników zgodnie twierdzi,że jest to telefon zarówno do pracy jak i do rozrywki.

nata29
Posty: 121
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Re: Nowy smartfon

Post autor: nata29 »

A ten sklep sklep-realme/pl/premiera-seria8/ już odwiedziliście? Trwa tam przedsprzedaż realme 8 Pro. Taki nowoczesny, ale niedrogi telefon, to super sprawa, zwłaszcza jeśli można go kupić ze zniżką. Myślę, że trzeba stawiać na dobry sprzęt, który spełni nasze oczekiwania. Dostępny jest ten model w kolorze niebieskim i czarnym.

zuzula12
Posty: 1450
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Nowy smartfon

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli szukacie sprawdzonego serwisu Apple w Warszawie, to osobiście mogę Wam polecić serwisiphone.eu/cennik/iphone/wymiana-baterii/ , ponieważ sam wielokrotnie korzystałem z ich usług. Jest to serwis pogwarancyjny oferujący szereg napraw oraz wymian.

bastylia
Posty: 106
Rejestracja: pt sty 29, 2021 10:54 am

Re: Nowy smartfon

Post autor: bastylia »

Nowy smartfon to nie powinien się psuć, ale na pewno może zostać zhakowany dlatego ja od razu postarałam się o taką usecryptmessenger/com/plus/ aplikację która poprawia bezpieczeństwo i gwarantuje poufność rozmów.

brukselka
Posty: 233
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:23 pm

Re: Nowy smartfon

Post autor: brukselka »

Ja sobie zamowilam bardzo fajnego iphonea na lantre/pl :) maja spoko oferte a czesto mozna trafic na jakas fajna promocje

kasiunia
Posty: 276
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: Nowy smartfon

Post autor: kasiunia »

Każdy z nas jest posiadaczem telefonu , jedni kupują nowe inni wolą korzystać z okazji w necie jeśli chodzi o używane telefony. Jedni i drudzy powinni mieć na uwadze fakt ,że takie urządzenie może ulec uszkodzeniu bądź się po prostu zepsuć. Co wtedy ? - czy czeka nas kosztowna naprawa sprzętu? - Uważam ,że niekoniecznie .Wystarczy znaleźć dostęp do wysokiej jakości części zamiennych - gsm.quadra-net/pl/elementy-obudowy,88,0.html i dowiedzieć się jak naprawić swój telefon. Oszczędności będą spore.

megXX
Posty: 34
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:07 pm

Re: Nowy smartfon

Post autor: megXX »

Teraz jest dobry czas na zakup sprzętów, elektroniki, w nowym roku może być już trochę drożej. Ja nie wybieram się nigdzie też bez power banka, warto mieć taki gadżet przy sobie. Sprawdza się zarówno przy telefonach jak i tabletach. Na stronie senetic/pl/green_cell/power_banki/ można kupić taki sprzęt w dobrych cenach.

kasiunia
Posty: 276
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: Nowy smartfon

Post autor: kasiunia »

Jak kupujemy nowy telefon (smartfona) to mamy z reguły urządzenie z którym nie będziemy rozstawać się przez najbliższe 3-4 lata .Tak przynajmniej wygląda to u mnie. W okresie tych około 4 lat czasami zdarza się ,że muszę skorzystać z serwisu gwarancyjnego ale nie zawsze. Czy zatem nie warto rozważyć zakup smartfona używanego? Nie wiem czy wiecie ,że można kupić iphone 7 używany w świetnym stanie w bardzo dobrej cenie. Uważam ,że z powodu cen na nowe urządzenia warto rozważyć zakup używanych urządzeń.

Aśka
Posty: 351
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Nowy smartfon

Post autor: Aśka »

Jak coś to od siebie polecam nowego iPhone 6, nie powiem niejednokrotnie kusił mnie design, a teraz okazuje się, że iPhone ma naprawdę rewelacyjne zabezpieczenia, więc moim zdaniem warto zainwestować w ten telefon. Zobaczcie sobie na luxtrade/pl/22-iphone-6

ODPOWIEDZ