Nowy telefon

Rapsodia
Posty: 16
Rejestracja: pn mar 30, 2020 3:00 pm

Nowy telefon

Post autor: Rapsodia »

Bardzo się cieszę, że można teraz znaleźć dużo informacji na temat premier nowych telefonów. Dużo dowiedziałam się na przykład o Nokia 5.4 z tej strony magazyn.ceneo/pl/artykuly/nokia-5-4-specyfikacja i dzięki temu wiem, czy na nią się zdecydować. To naprawdę świetny telefon. Sami z resztą zobaczcie i się przekonajcie.

tajemnicza
Posty: 54
Rejestracja: pt mar 27, 2020 4:58 pm

Re: Nowy telefon

Post autor: tajemnicza »

Wszystko zależy od tego,w jakim celu kupujemy dany model.Poszukując telefonu eleganckiego,mającego szereg potrzebnych nam funkcji,by ogarnąć np. firmę,warto posatawić na Xiaomi Mi 11 ceneo/pl/100441172
Telefon ceniony za to,że jest pierwszym smartfonem na świecie napędzanym chipsetem Qualcomm Snapdragon 888.
Posiada świetny aparat i niezawodną baterię.

bastylia
Posty: 111
Rejestracja: pt sty 29, 2021 10:54 am

Re: Nowy telefon

Post autor: bastylia »

Świetne są te telefony, też taki mam i właśnie zainstalowałam aplikację kobiecyelk/pl/ktos-cie-podsluchuje-zobacz-jak-latwo-sobie-z-tym-poradzic/ która chroni mój telefon przed zhakowaniem i szyfruje wszelkie rozmowy

zuzula12
Posty: 1487
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Nowy telefon

Post autor: zuzula12 »

Może szukacie dobrego nowego telefonu?? Jeśli tak to polecam wam Iphone macforce/pl/nowy-iphone-2020/ Znajdziecie tu wiele nowych modeli. Te modele iPhone’ów wypuszczone w 2020 roku to propozycje, które zadowolą zarówno osoby stawiające na tańszy sprzęt, jak i ten znacznie droższy. Polecam jest to sprawdzona popularna firma

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Nowy telefon

Post autor: kobietki33 »

Moim zdaniem świetne zakupy zrobicie na portalu Pokato. Udało mi się tam zakupić tanie telefony komórkowe . Posiadają świetnie skrojoną ofertę i uważam, że każdy znajdzie tam coś ciekawego dla siebie. Wydaje mi się, że tego typu zakupy są bardzo opłacalne, ale to zależy od ogłoszenia.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Nowy telefon

Post autor: jula »

Ja od jakiegos czasu mam huawei p30 lite i jestem mega zadowolona. Telefon jest szybki, robi świetne zdjęcia i się nie zacina. W ogole uważam, że huawei ma świetne telefony!

Draksa1981
Posty: 89
Rejestracja: sob lis 28, 2020 11:02 pm

Re: Nowy telefon

Post autor: Draksa1981 »

Kupując nowy telefon , lepiej już poświęcić trochę więcej pieniędzy i kupić coś nowszego. Nowe telefonu robia bardzo ładne zdjęcia, ładniejsze niż zwykłe aparaty. Mi bardzo podobają się telefony iphone, faktycznie są drogie, ale jakość zdjęć to rekompensuje.

kajaa
Posty: 190
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Re: Nowy telefon

Post autor: kajaa »

Jakie macie etui na telefon? Ostatnio na cewe/pl/blog/etui-na-smartfon-poznaj-kreatywne-pomysly/ znalazłam bardzo ciekawe pomysły na etui. Zastanawiam się nad wykorzystaniem ich i stworzeniem dla siebie takiego oryginalnego etui.

Jasieńka
Posty: 32
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:05 pm

Re: Nowy telefon

Post autor: Jasieńka »

Cześć. Jak już mowa o telefonach to ja zastanawiam się nad tym gdzie można znaleźć taki w miarę dobry telefon komórkowy dla seniora Bo chciałabym taki telefon kupić babci ale wiecie taki bardziej dostosowany do jej wieku. Także myślę, że w internecie dużo szybciej coś konkretnego uda mi się znaleźć. Bo jednak tam znacznie więcej możliwości mamy.

minella
Posty: 166
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:51 am

Re: Nowy telefon

Post autor: minella »

To jaki kupujesz telefon nie ma znaczenia ale już jeśli chodzi o firmę no to telefonia dla firm musi być bardziej dopasowana do potrzeb prowadzenia biznesu. Mam na myśli technologię VoIP czy e centrale, które bywają niezbędne w takich sytuacjach.

ODPOWIEDZ