Remont

aklinka
Posty: 302
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Remont

Post autor: aklinka »

U nas też się remoncik szykuje, trzeba w pokojach ściany i sufity odświeżyć. Z mężem tak myślimy nad zrobieniem oświetlenia podsufitowego za pomocą takich gzymsów, które tu znaleźliśmy manufakturarzeczy/pl/ . Montaż jest bardzo łatwy, co przemawia za tym rozwiązaniem

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Remont

Post autor: Dominiśka »

My w trakcie remontu stwierdziliśmy, że zamontujemy kominek. Kupiliśmy go w wkladykominkowe.net/pl/ w bardzo atrakcyjnej cenie.

zuzula12
Posty: 1552
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Remont

Post autor: zuzula12 »

W trakcie remontu mojego mieszkania skorzystałem z licznych porad ze strony domnanowo/pl/ . Jest to portal poświęcony aranżacji wnętrz oraz ogrodów. Jeżeli jestescie zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Remont

Post autor: modnisia34 »

Jak bierzecie się za remont domu to pomyślcie czy od razu nie warto wymienić okien i drzwi jeśli są stare i zużyte. Ja planuję tak zrobić a przy okazji stworzyć ogród zimowy żebym miała zielone miejsce przez cały rok. Wszystko to o czym wspominałam znajdziesz w ofercie drutex/pl/ który jest liderem rynku w Europie.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Remont

Post autor: jula »

Moim zdaniem warto wybrać kominek z oferty tej firmy ignif/com/wklady-kominkowe/ Mają świetne wkłady i drzwiczki kominkowe. My myślimy o kominku otwarty w naszym salonie. Co sądzicie o takiej opcji? Ktoś z was ma taki kominek?

Zaklinaska
Posty: 118
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:20 pm

Re: Remont

Post autor: Zaklinaska »

Jak robicie remont sami to warto kupić dobre pędzle do malowania chle-mar/pl/ Zawsze lepiej postawić na dobra jakość ,wtedy praca będzie zdecydowanie łatwiejsza.

Kamilla36
Posty: 190
Rejestracja: sob sie 15, 2020 11:03 pm

Re: Remont

Post autor: Kamilla36 »

Aranżując wnętrze, warto odwiedzić galerie handlowe w katowicach, a szczególnie galerię Homepark. Jest tutaj duża różnorodność sklepów, które pomogą Ci wykończyć wnętrze. Dzięki tej różnorodności na pewno coś wpadnie Ci w oko, a do tego masz szansę kupić to niedrogo.

kobietki33
Posty: 830
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Remont

Post autor: kobietki33 »

Jak już dzisiaj w temacie remontu, to ostatnio musiałem z żoną skorzystać z firmy ciecielaser/pl/wycinanie-laserowe-rur-i-profili/ ponieważ niestety sami nie byliśmy w stanie wyciąć laserowo rur i profili o odpowiednim kształcie. To miejsce polecił mi mój znajomy, który systematycznie z nimi współpracuje w swojej firmie i zawsze był bardzo zadowolony. Polecam się do nich odezwać, jeżeli też musicie coś dociąć

kajaa
Posty: 191
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Re: Remont

Post autor: kajaa »

Warto też zobaczyć kominki z kominki-kwidzinski/pl/kominki-elektryczne-led-scienne Ja się w nich zakochałam. Zawsze chciałam mieć kominek, ale ze względu na mieszkanie w bloku nie mogę mieć kominka tradycyjnego. Dlatego postanowiłam kupić kominek elektryczny na ścianę. Świetnie się prezentuje.

kendal
Posty: 693
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Remont

Post autor: kendal »

Mnie bardzo zależało na tym, aby po remoncie moje mieszkanie nie tylko bylo modne i nowoczesne, ale przede wszystkim funkcjonalne. Świetnie sprawdziły się porady, które znalazłam na stronie deko-rady/pl Jak macie chwilę, to zajrzyjcie - może i któreś z tych rozwiązań wam przypadnie do gustu?

ODPOWIEDZ