rękawice ochronne- potrzebne?

faleloki
Posty: 35
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:55 pm

rękawice ochronne- potrzebne?

Post autor: faleloki »

Zastanawiam się czy budowlańcy używają takich rękawic ochronnych ? Bo nie wiem czy opłaca mi się zakupić takie rękawice dla swoich pracowników. Ale po rozmowie z pracownikami stwierdziłam, że jednak zamówię im takie rękawiczki. I tak szukając w internecie znalazłam ofertę tego sklepu bhp-gabi/pl/k16,ochrona-rak.html gdzie mają bardzo duży i dobry wybór w takich rękawiczkach

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Re: rękawice ochronne- potrzebne?

Post autor: camio »

A pracownicy mają maseczki? Wydają mi się ważne, ale tak naprawdę czy maseczki chronią przed koronawirusem? Ja myślę, że tak. Tu jest o tym ciekawy tekst: maseczkiantywirusowe.info/blog/aktualnosci/czy-maseczki-chronia-przed-koronawirusem-jak-ich-uzywac.html

oran
Posty: 50
Rejestracja: wt lip 07, 2020 9:10 am

Re: rękawice ochronne- potrzebne?

Post autor: oran »

Nasi pracownicy pracują z różnego rodzaju substancjami, wiec u nas dobre rękawice gumowe to podstawa. Bardzo dobre, chroniące przed chemikaliami i mikroorganizmami znalazłam u producenta uszczelek i wyrobów gumowych oraz silikonowych LARKIS larkis/pl/produkty/ochronne-rekawice-gumowe. Ich rękawice mają wszystkie potrzebne certyfikaty, są wygodne, super jakościowo i w bardzo dobrej cenie, polecam.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: rękawice ochronne- potrzebne?

Post autor: jula »

Jeśli chodzi o leczenie raka to ostatnio trafiłam na usuwanie włókniaków twardych. Uważam, że warto wiedzieć jakie są metody leczenia nowotworów.

kajaa
Posty: 190
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Re: rękawice ochronne- potrzebne?

Post autor: kajaa »

Rękawice ochronne, obuwie robocze oraz odzież znajdziesz tutaj pro-materials/pl/ To sklep z profesjonalną odzieżą dla pracowników. My już od jakiegoś czasu zamawiamy tam odzież do naszej firmy.

zuzula12
Posty: 1503
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: rękawice ochronne- potrzebne?

Post autor: zuzula12 »

Polecam Wam wszystkim sprawdzić bardzo interesującą stronę - slowianskibestiariusz/pl/ slowianskie koszulki , na której znajdziecie rozbudowaną ofertę sklepu internetowego z najróżniejszą odzieżą z motywami słowiańskimi. W razie jakich kolwiek pytań, wszelkie informacje o produktach znajdziecie na stronie.

ODPOWIEDZ