Ogród

jankat
Posty: 186
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:27 am

Ogród

Post autor: jankat »

Hej Wam! Szukacie sprawdzonych elementów do swojego ogrodu? Zdecydowanie polecam zapoznać się z ofertą Fabryki Tarasów, gdzie na fabrykatarasow/pl/produkt/pien/ możecie znaleźć chociażby elementy jak pień dekoracyjny, ale nie tylko. Dzięki temu Wasz ogród będzie nowoczesną i bardzo przyjazną przestrzenią ;)

magiczna
Posty: 163
Rejestracja: sob lut 20, 2021 8:08 am

Re: Ogród

Post autor: magiczna »

Każdy może sam dobierać, co mu się żywnie podoba, jeśli chodzi o ogród, ale dla mnie nie ma tego złego, jeśli się zdecyduję na nowoczesne rozwiązania w kwestii wykańczania. A pod spodem, w ziemi, to i studnia będzie podkopana. Musze tylko pompy do studni odpowiednie namierzyć i sprawa będzie załatwiona. Co wy o tym sądzicie?

aklinka
Posty: 288
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Ogród

Post autor: aklinka »

Mi się ostatnio bardzo tego typu trawy ozdobne podobają: florexpol.eu/trawy-ozdobne/5916-smialek-darniowy.html . Zauważyłam, że w wielu ogrodach one rosną, są chyba popularne. A z tego co widzę to sadzonki nie są drogie więc warto myślę taką roślinę kupić

kendal
Posty: 673
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Ogród

Post autor: kendal »

Ja dopiero kupiłam dom z ogrodem, ale już teraz interesuję się tematem ogrodow, aby na wiosnę ruszyć pełną parą. Między innymi, ze strony lovethegarden/com/pl-pl/artykul/bledy-przy-nawozeniu-trawy dowiedziałam się, jak powinno dbać się o trawnik i go nawozić.

kasiunia
Posty: 280
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: Ogród

Post autor: kasiunia »

Jak kupimy już meble do ogrodu(a wybór jest ogromny) , pamiętajmy ,że meble drewniane muszą być okresowo poddawane renowacji .Ja a w zasadzie mój mąż robi to zawsze na wiosnę, dzięki czemu meble cały czas wyglądają bardzo dobrze .Jakiego impregnatu używamy ? - to impregnat polskiej firmy Rekol - rekol/pl/ Firma w swojej ofercie posiada także impregnaty do odświeżania elementów z kamienia. Serdecznie polecam.

mitril
Posty: 182
Rejestracja: pn lut 22, 2021 9:50 pm

Re: Ogród

Post autor: mitril »

A słyszeliście może o paliwach alkilatowych do waszych sprzętów ogrodowych? Są to ekologiczne paliwa, które możecie zamówić w warter.pro/. Dostępne są w bardzo dobrej cenie i przede wszystkim nie musicie obawiać się, że wdychacie jakieś toksyny, dlatego że paliwo jest dla nas bezpieczne.

furka
Posty: 499
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Ogród

Post autor: furka »

Do ogrodu jak szukacie solidnych mebli to ja wam polecam tą gardenspace/pl/ ofertę z której sama skorzystałam. Warto bo mają meble wysokiej jakości, mi na tym zależało bo jednak chciałam mieć takie na lata meble. A wybór też mają tam dość duży.

Julia66
Posty: 438
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Ogród

Post autor: Julia66 »

Marzę o pięknym ogrodzie, aby go mieć muszę zająć się jeszcze kilkoma sprawami. Na stronie: e-sas/pl/meble-ogrodowe udało mi się znaleźć interesujące mnie meble ogrodowe. Warto zwrócić na nie uwagę, bo są w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Polecam

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Ogród

Post autor: hannah »

Na pewno trzeba też zadbać o takie kwestie jak podjazd czy ścieżki w ogrodzie. Dlatego warto spojrzeć na brukarstwo Warszawa i okolice z firmą Remston: bruk.warszawa/pl/ . Jestem pewna, że będziecie zadowoleni.

zuzula12
Posty: 1485
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Ogród

Post autor: zuzula12 »

Witam wszystkie osoby zainteresowane tematyką ogrodów. Jeżeli interesujecie sie florystyką, chcecie zadbać o swój ogród lub domowe rośliny, to polecam Wam mój ulubiony portal e-florystyka/pl/kategoria/blog/ogrody/ . Na stronie znajdziecie wiele porad i inspiracji.

ODPOWIEDZ