Ogród

kajaa
Posty: 190
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Re: Ogród

Post autor: kajaa »

Macie w ogrodzie położone deski czy kostkę brukową? Tutaj e-sochaczew/pl/artykul/czy-kostka-brukowa-to/793868 czytałam o kostce i powiem szczerze, że zastanawiam się nad położeniem jej u nas na tarasie i ścieżce w ogrodzie. Co sądzicie o takim rozwiązaniu?

kendal
Posty: 673
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Ogród

Post autor: kendal »

Ja nie wyobrażam sobie swojego ogrodu bez szklarni :) Własne warzywa z ogródka bardzo cieszą. Dlatego właśnie zdecydowałam się na zakup szklarni od botanic/com/pl/ Jest super wykonana, z bardzo trwałych materiałów.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Ogród

Post autor: jula »

Jeśli chcesz kupić basen stelażowy na taras koniecznie przeczytaj ten artykuł rp/pl/Styl-zycia/210709871-Odmien-swoj-taras-Baseny-stelazowe-w-nowoczesnej-minimalistycznej-zabudowie.html Pomoże ci wybrać odpowiedni dla ciebie basen. Sama niedawno kupiłam basen do naszego ogrodu i jestem z niego bardzo zadowolona.

kendal
Posty: 673
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Ogród

Post autor: kendal »

Zostawiam wam też namiar na artykuł iturek.net/miejscowosci/dlaczego-warto-wybrac-bakterie-do-oczyszczalni-firmy-ekodren z którego dowiecie się znacznie więcej, na temat doboru bakterii do przydomowej oczyszczalni ścieków.

furka
Posty: 499
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Ogród

Post autor: furka »

A jeśli interesują Was huśtawki wiszące, to polecam zapoznać się z ofertą tego sklepu sfmeble/pl/c/fotele-wiszace-i-hustawki-ogrodowe-ogrod . Mają ogromny wybór huśtawek w różnych cenach oraz stylach. Ja chyba się na jakąś skuszę.

Aśka
Posty: 351
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Ogród

Post autor: Aśka »

Ogród to chyba moje ulubione miejsce w domu :) Sadzę tam dużo warzyw i kwiatów, niestety coraz częściej pojawiają się tam kwiaty. Na szczęście udało mi się znaleźć skuteczny środek do walki z chwastami. Koniecznie sprawdźcie otorolny/pl/devrinol-450-sc-upl :)

Awatar użytkownika
Gacei54
Posty: 510
Rejestracja: pn sty 06, 2020 8:01 pm

Re: Ogród

Post autor: Gacei54 »

A czy takie roboty koszące sprawdzą się we własnym ogródku? Nie wydaje mi się, aby była to droga usługa, a na pewno oszczędza mnóstwo czasu. Dzięki temu będę mógł zająć się swoimi pasjami nie martwiąc się o ogród. Jak coś wiecie w tym temacie to odezwijcie się.
Potrafię nie zauważać, czego zauważać nie chcę; potrafię się uśmiechać przez smród.

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Ogród

Post autor: haanka »

Też lubię spędzać wolny czas w ogrodzie :) jeśli chodzi o jego urządzanie to myślę, ze warto jest korzystać z pomocy profesjonalistów w tej dziedzinie. Jeśli szukacie sprawdzonej firmy działającej we Wrocławiu i okolicach to warto zgłosić się do trawarica/pl/. Oferują kompleksowe działanie - od stworzenia projektu aż po jego pełną realizację. Wysoka jakość usług a przy tym konkurencyjne ceny.

nadrus16
Posty: 73
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:42 pm

Re: Ogród

Post autor: nadrus16 »

Do pielęgnacji i utrzymania porządku w naszych ogrodach niezbędny jest odpowiedni sprzęt. Bez kosiarki, pilarki, bądź kosy ani rusz! Wiem to z własnego doświadczenia! Wiem też, że sprzęt, który często jest używany czasem lubi się popsuć, dlatego warto mieć namiar na sklep części do kosy, który w swej sprzedaży ma wszystkie części do tego typu urządzeń. Obsługa jest tak miła, że w razie jakichkolwiek wątpliwości, pytań, służy nam pomocą i fachowym doradztwem, a części wysyłane są w trybie natychmiastowym :)

Julia66
Posty: 438
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Ogród

Post autor: Julia66 »

Nie wiem konkretnie, jaki taras jest ciekawą propozycją dla Was, ale koniecznie skorzystajcie sobie z informacji na stronie https://www.egospodarka.pl/176188,Zadas ... 117,1.html . Myślę, że warto dobrać odpowiednie zadaszenie tarasu.

ODPOWIEDZ