Remont

oran
Posty: 50
Rejestracja: wt lip 07, 2020 9:10 am

Remont

Post autor: oran »

Jakiś czas temu robiliśmy remont u siebie w domu i super spisała nam się firma remontowa ŚNIEŻKABUD-BIS ze Stęszewa remontysteszew/pl/. Firma miała sporo pracy, bo remontowaliśmy łazienkę, salon, pokój, no i w końcu tez i kuchnię. Prace rozłożyliśmy tak, żeby dało się w tym samym czasie mieszkać w domu i z tą firmą super się ugadaliśmy. Pracowali szybko, ale porządnie, skończyli w terminie, zapłaciliśmy naprawdę dobrą cenę. Firmę jak najbardziej polecam.

flow
Posty: 53
Rejestracja: czw lip 02, 2020 1:08 pm

Re: Remont

Post autor: flow »

U nas był remont salonu i w końcu mamy wstawiony kominek :). Nad kominkiem debatowaliśmy długo i w końcu wybór padł na ten: Victoria Titan SBO epiecyki/pl/kominki-wolnostojace/2087-kominek-piecyk-wolnostojacy-z-plaszczem-wodnym-victoria-titan-sbo-tw-14-kw-3800220250233.html. To kominek wolnostojący z płaszczem wodnym, spisuje się super. Na epiecyki jest wiele różnych kominków, ale ten spełnia wszystkie nasze wymagania, jest w bardzo dobrej cenie, no i przede wszystkim działa super, polecam.

yuka
Posty: 63
Rejestracja: śr lip 08, 2020 4:04 pm

Re: Remont

Post autor: yuka »

U nas remont był wynikiem tego, że trzeba było udrożniać rury po tym jak zalało nam łazienkę. Co do samego udrożnienia, to nim zajęła się bardzo rzetelna firma - Wuko-Kret pogotowie hydrauliczne i kanalizacyjne ze Szczecina wukokret/pl/oferta/. Na całe szczęście oni działają 24/dobę, wiec byli nam w stanie pomóc nad ranem. Mają bardzo dobre ceny i to profesjonalni fachowcy, polecam ich serdecznie.

sepa
Posty: 65
Rejestracja: czw lip 02, 2020 2:46 pm

Re: Remont

Post autor: sepa »

Też podczas remontu salonu pomyśleliśmy o kominku. Tu już zwróciliśmy się do profesjonalistów, którzy bez problemu zajęli się realizacją. Zatrudniliśmy firmę WALMA KOMINKI z Warszawy walma/pl/ i oni zamontowali nam wybrany przez nas kominek. Wszystko razem (kominek z montażem) wyszło w bardzo dobrej cenie, fachowcy sprawili się szybko, ale porządnie, zdecydowanie ich polecam.

maksa
Posty: 31
Rejestracja: śr lip 08, 2020 12:09 pm

Re: Remont

Post autor: maksa »

Też mieliśmy podobną sytuację z pogotowiem kanalizacyjnym. Jak już coś się psuje to po całości, dlatego dobrze, że trafiliśmy na firmę, która szybko i porządnie zajęła się naszą kanalizacją. Szczerze polecam firmę TRANSPOL z Częstochowy transpol.czest/pl/oferta/pogotowie-kanalizacyjne. Oni nas uratowali i wcale nie przesadzam, bo faktycznie sytuacja była kiepska. Zalało nas kompletnie, tylko tyle, że i tak byliśmy w trakcie remontu, wiec firma po prostu dostała dodatkową robotę, nie musieliśmy czekać. Transpol jak najbardziej polecam, są rzetelni i kompetentni, a ich usługi są w dobrych cenach.

nero
Posty: 58
Rejestracja: wt lip 07, 2020 10:23 am

Re: Remont

Post autor: nero »

My robiliśmy remont w częściach, bo zmienialiśmy kuchnię i łazienkę, a bez obu tych pomieszczeń na raz byłoby nam ciężko mieszkać :). Wszystko wcześniej ustaliliśmy z firmą remontową Topinstal w Poznaniu topinstal-instalacje/pl/remonty-lazienek-i-kuchni. To prawdziwi fachowcy z powołaniem, mają dobre ceny, są profesjonalni. Pracują szybko, ale dokładnie, po nich nie trzeba było robić żadnych poprawek, polecam ich gorąco.

sejsa
Posty: 38
Rejestracja: czw lip 16, 2020 6:10 pm

Re: Remont

Post autor: sejsa »

Do remontu to tylko legalnie pracującą i uczciwa firmę. Tylko w ten sposób mamy gwarancję tego, że firma naprawdę się wywiąże z umowy i, że jest rzetelna. My korzystaliśmy z usług firmy Urb-Bud z Poznania dobrafirmabudowlana/com/pl/uslugi/prace-remontowe i spisali się super. Mają bardzo dobrych fachowców. Remont skończyli w terminie, bardzo dobrej cenie i porządnie. Wszystko na koniec posprzątali po sobie, remont powiódł się jak najbardziej, polecam.

leana
Posty: 31
Rejestracja: pn lip 20, 2020 10:26 am

Re: Remont

Post autor: leana »

A u nas remontem zajęła się firma budowlana Oxbud we Wrocławiu oxbud/pl/remontyiwykonczeniawnetrz.html. To są fachowcy z prawdziwego zdarzenia. Mają super fachowców, którzy znają się na tym co robią. Mają bardzo fajne ceny, pracują szybko, ale porządnie. Wszystkie prace wykonali w terminie, polecam ich serdecznie, są rzetelni i można ich zaufać.

matra
Posty: 76
Rejestracja: śr lip 01, 2020 8:33 am

Re: Remont

Post autor: matra »

Wszystkim osobom rozglądającym się za porządną firmą remontowo-budowlaną mogę polecić skontaktowanie się z german-shop/pl/ Sama korzystałam z ich usług i mogę powiedzieć że są świetnymi specjalistami, na których można w pełni polegać.

grama
Posty: 50
Rejestracja: pt lip 03, 2020 10:54 am

Re: Remont

Post autor: grama »

Ja nie cierpię robić remontów, bo zawsze mega dużo czasu się na to traci, plus koszty robocizny, itp. W tym roku robiliśmy remont sami i wyszło super, jakoś po pracy daliśmy radę wszystko odmalować, odświeżyć pokoje i kuchnię i jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego,. Wszystkie potrzebne nam materiały, w tym farby kupiliśmy w sklepie internetowym Technik NTB (który znajduje się w Warszawie) technikntb/pl/136-farby. Tam jest szeroki wybór materiałów oraz urządzeń, no i bardzo dobre ceny, zaopatrzyliśmy się tam całkowicie, polecam.

ODPOWIEDZ