Mieszkanie

Rysia
Posty: 130
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:18 am

Re: Mieszkanie

Post autor: Rysia »

Biuro nieruchomości cn-kaczmarek/pl faktycznie ma bardzo dobrą ofertę mieszkań na sprzedaż, a też mieszkań pod wynajem. Profesjonalne biuro które liczy się z oczekiwaniami klienta. Ja dzięki nim w bardzo krótkim czasie mogłam kupić mieszkanie. Co ważne transakcje przeprowadzane przez biuro są ubezpieczone.

Kamilla36
Posty: 172
Rejestracja: sob sie 15, 2020 11:03 pm

Re: Mieszkanie

Post autor: Kamilla36 »

Według mnie najlepszym rozwiązaniem jest kupowanie nowych mieszkań. Na stronie: franciszkanskie/pl/o-osiedlu/o-inwestycji/ są istotne informacje o mieszkaniach na Osiedlu Franciszkańskim w Katowicach. Mają wygodny, praktyczny układ i są w dobrej cenie, więc warto się na nie zdecydować.

zuzula12
Posty: 1504
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Mieszkanie

Post autor: zuzula12 »

Moim zdaniem warto sprawdzić na oferty mieszkań na stronie ekopark/pl/aktualnosci/nowe-mieszkania-salwator-krakow/ to jest bardzo interesująca oferta. Salwador to dzielnica Krakowa która jest bardzo spokojna a jednak bisko jest do centrum. To bardzo ładne budownictwo i fajna lokalizacja. Sprawdźcie koniecznie.

pinkipa
Posty: 85
Rejestracja: czw lut 27, 2020 11:50 pm

Re: Mieszkanie

Post autor: pinkipa »

moja mama chce się przeprowadzić bliżej Warszawy żeby do wnuków mieć blisko ;) szukamy wspólnie mieszkania i pewnie zdecydujemy się na jedno z mieszkań na osiedlu na Korfantego, jest budowane przez Home Premium, tego dewelopera polecili mi znajomi

nosleep
Posty: 268
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: Mieszkanie

Post autor: nosleep »

Wybór mieszkań teraz jest bardzo duży, wszystko zależy w jakiej okolicy szukacie i w jakiej cenie. Ja się rozglądałam za mieszkaniami w niedalekiej odległości od Poznania i trafiłam na fajną inwestycję w Murowanej Goślinie murowana/com/pl . Do wyboru sa komfortowe mieszkania o funkcjonalnym rozkładzie. Myślę o kawalerce, a tych tam nie brakuje.

roomia
Posty: 222
Rejestracja: wt paź 06, 2020 9:54 pm

Re: Mieszkanie

Post autor: roomia »

Jeśli chodzi o mieszkania w okolicy Wrocławia to warto zainteresować się mieszkaniami w Smolcu od dewelopera osiedla-sogo/pl/smolec . Dostępne są mieszkania z ogródkiem (3 lub 4 pokoje, kuchnia, łazienka, wiatrołap) lub antresolą. Ogromną zaletą inwestycji jest lokalizacja, gdyż w pobliżu znajduje sie las, dlatego okolica jest bardzo przyjemna

minella
Posty: 166
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:51 am

Re: Mieszkanie

Post autor: minella »

Jak chcesz wygodnie zamieszkać na spokojnym osiedlu, w pięknej, zielonej i spokojnej okolicy ale z dobrą komunikacja do centrum to postaw na osiedle Poematu, tam będą mieszkania o przestronnych i jasnych wnętrzach które są teraz na topie, idealne dla rodzin z dziećmi

magiczna
Posty: 168
Rejestracja: sob lut 20, 2021 8:08 am

Re: Mieszkanie

Post autor: magiczna »

Oj, w tej kwestii to ja za dużo to nie wiem. Może jednak warto z fachowcami rozmawiać? W biurze portman/com/pl/ wam pomogą dobrać odpowiednie lokum do waszych wymagań. Naprawdę wydaje mi się to rozsądnym podejściem, zwłaszcza że tak naprawdę pełno oszustów wokół. Nie dajcie się nabrać i wybierzcie najlepiej.

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Mieszkanie

Post autor: modnisia34 »

Jeżeli chodzi o mieszkanie to jak chcesz sprzedać swoje nie obawiaj się poprosić o wsparcie agencji nieruchomości. Nie wierz też w opinie że to droga i niepotrzebna inwestycja bo jest wręcz odwrotnie. Kiedy ja sprzedawałam swoje mieszkanie w Trójmieście korzystałam z pomocy agencji whitewood/pl/ Nie tylko szybko sprzedali mieszkanie ale uzyskali nawet lepszą cenę niż szacowałam. Zajęli się wszystkim począwszy od reklamowania poprzez okazywanie aż do pomocy klientowi w uzyskaniu finansowania.

jalinka
Posty: 39
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:55 pm

Re: Mieszkanie

Post autor: jalinka »

Na polskim rynku bez problemu znajdziemy szereg atrakcyjnych ofert sprzedaży mieszkań. Zarówno tych pochodzących od deweloperów, jak i z drugiej ręki. Jednak nie każda z nich spełni nasze oczekiwania. Sama decyzja o zakupie nieruchomości nie należy do najłatwiejszych. Warto przeglądać ogłoszenia mieszkań na stronach z ogłoszeniami.

ODPOWIEDZ