Ogrzewanie

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Ogrzewanie

Post autor: litovelek »

Co powiecie o ogrzewaniu na pellet ? :) Mam własnie tylko takie ogrzewanie od maximer. Najlepsza jakość i konkretna cena.

dzieciaczek
Posty: 34
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:14 pm

Re: Ogrzewanie

Post autor: dzieciaczek »

Otóż właśnie to na jaki rodzaj ogrzewania zdecydować się, aby ciepło było odpowiedni i byśmy na rachunkach nie zbankrutowali? Dlatego też zanim podejmiemy jakąkolwiek decyzję chcemy zapoznać się z różnymi możliwościami. I tak między innymi trafiliśmy na takie panele na podczerwień ekopodczerwien/pl/panele-na-podczerwien które nie powiem dość nas zaciekawiły. Dlatego też zapoznamy się z tym tematem nieco bliżej.

danuśka
Posty: 25
Rejestracja: ndz lis 29, 2020 11:40 pm

Re: Ogrzewanie

Post autor: danuśka »

Ja mam u siebie ogrzewanie na pellet przez automatyczny system Defro defro/pl/ z kotłem gamma i jestem zadowolona. Jest niedrogo i wydajnie, a sama obsługa jest czysta i prosta. Poza tym po spaleniu pelletu mam tylko małą kupkę popiołu, którym podsypuje drzewka.

Aśka
Posty: 353
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Ogrzewanie

Post autor: Aśka »

A pellet? Ktos pelletem ogrzewa? Słyszałam ze od maximer jest bardzo dobry, zero spieków, mało popiołu. Firma dobrze zarządzana, utrzymująca finansową dyscyplinę. Ceny są bardzo atrakcyjne zarówno dla hurtowników, jak i klientów indywidualnych

kobietki33
Posty: 803
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Ogrzewanie

Post autor: kobietki33 »

Są różne metody, ale ja mam ogrzewanie podłogowe i szczerze mówiąc nie zamieniłabym tego na żadną inną metodę. Jest to chyba najwygodniejsza z metod. U mnie tym wszystkim zajęła się firma home.uponor/pl/ , którą z całego serca polecam, to profesjonaliści z prawdziwego zdarzenia.

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Ogrzewanie

Post autor: litovelek »

Cóż ja z kolei zainwestowałam w pellet od maximer, dzieki temu nie mam brudu w kotlowni, no i jestem eko tez dzieki temu.
Ostatnio zmieniony ndz mar 07, 2021 11:48 pm przez litovelek, łącznie zmieniany 1 raz.

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Ogrzewanie

Post autor: daga »

Każdy ma inny plan na to, żeby ogrzewać, ale mi się wydaje, że dobrze, jeśli sprawdzimy gotowe rozwiązania, jakie w sieci są dostępne. I wtedy wybierzemy to, co najlepsze. U nas się to sprawdziło. Możemy na przykład uszczelnianie kominów robić, ale i piec wymieniać na eko groszek. To od nas zależy , co będzie robione.

pitterka
Posty: 23
Rejestracja: wt lut 23, 2021 9:49 pm

Re: Ogrzewanie

Post autor: pitterka »

U nas świetnie sprawdzają się panele na podczerwień Infrared. Mamy panele polskiej marki Oxyly, na prawdę super. Ekologiczne, dobrze ogrzewają, a taj jak te nasze z grafikami łądnie na ścianie wyglądają oxyly/pl/

malika
Posty: 11
Rejestracja: ndz paź 25, 2020 10:35 pm

Re: Ogrzewanie

Post autor: malika »

My akurat ogrzewamy pelletem, jakby ktoś szukał dobrego dostawcy pelletu polecam skład Sobianek. Dla mnie najlepszej jakości opał mają, dobrze się pali no i ma wymagane certyfikaty

Awatar użytkownika
Kaminskahx
Posty: 5
Rejestracja: pn mar 01, 2021 9:45 pm

Re: Ogrzewanie

Post autor: Kaminskahx »

Zna się ktoś z was na ogrzewaniu? Polecicie jakieś sprawdzone rozwiązania?
To co nas nie zabije, uczyni nas silniejszymi.

ODPOWIEDZ