mieszkanie na ślasku

Rysia
Posty: 130
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:18 am

mieszkanie na ślasku

Post autor: Rysia »

Mamy zamiar przeprowadzić się na śląsk. Możecie polecić dobrego, sprawdzonego dewelopera?

Iwonka
Posty: 148
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:29 am

Re: mieszkanie na ślasku

Post autor: Iwonka »

Ja mogę ci podać namiary na biuro nieruchomości tu cn-kaczmarek/pl/ na ślasku cieszy się dobrą opinią. Dziala na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. Biuro znajduje się w Pszczynie. Co może być ważne dla ciebie to każda transakcja prowadzona przez to biuro jest ubezpieczona.

fillo
Posty: 6
Rejestracja: czw paź 08, 2020 7:05 pm

Re: mieszkanie na ślasku

Post autor: fillo »

też chętnie sprawdzę

kraksa
Posty: 105
Rejestracja: pn sty 25, 2021 1:22 pm

Re: mieszkanie na ślasku

Post autor: kraksa »

A ja słyszałam że osiedle Francuska Park ma być rozbudowane, było dużo chętnych na te mieszkania bo to atrakcyjna lokalizacja i wyszli na przeciw oczekiwaniom klientów :)

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Re: mieszkanie na ślasku

Post autor: camio »

Dewelopera nie polecę, bo już nie mieszkam na Śląsku, ale jak już się zdecydujesz, to polecę Ci firmę Abrys. Co prawda są z Wielkopolski, ale działają on-line :)

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: mieszkanie na ślasku

Post autor: litovelek »

mnie na ślasku mieszkanie nie kreci, zdecydowanie wolę warszawę, super mieszkanie ma własnie kreator dom kreatordom/pl zwłaszcza na osiedlu zielonki residence

roomia
Posty: 222
Rejestracja: wt paź 06, 2020 9:54 pm

Re: mieszkanie na ślasku

Post autor: roomia »

ja dość dużo czasu poświęciłam na przeglądanie ofert deweloperów na śląsku i szczerze mówiąc to najlepszą ofertę ma Sogo, to osiedle przy Lesie osiedla-sogo/pl/smolec to po prostu bajka. cenowo genialnie wychodzi, wysoki standard budownictwa, metraż idealny dla rodzin, ogród, antresola, miejsce postojowe i jeszcze w dodatku bezczynszowe

zuzula12
Posty: 1486
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: mieszkanie na ślasku

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli chodzi o mnie, to długo szukałem mieszkania, które spełni moje oczekiwania. Ostatecznie zdecydowałem się skorzystać z oferty, którą polecił mi mój dobry znajomy - greenbud/com/pl/ . Co Wy sądzicie o ofercie?

furka
Posty: 499
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: mieszkanie na ślasku

Post autor: furka »

Moje mieszkanie wymaga remontu dużego, tutaj https://okna-internorm.pl/poradnik/rodz ... ka-okienna własnie oglądam jakie mam zamówić do niego okna bio chce mieć takie które będą energooszczędne a do tego też solidne i na lata.

Julia66
Posty: 438
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: mieszkanie na ślasku

Post autor: Julia66 »

Wynajęcie mieszkania bez wkładu własnego i bez kredytu, a w dodatku z dopłatami do czynszu? Dla mnie brzmi to świetne, dlatego od razu zainteresowała mnie propozycja od https://katowice.korczaka.mdr.pl/ . Odsyłam bezpośrednio na ich stronę, bo tam poznacie wszystkie najważniejsze informacje w tym temacie.

ODPOWIEDZ