Sejsmiczne badania gruntowe

Awatar użytkownika
Uraja59
Posty: 92
Rejestracja: pt gru 13, 2019 8:01 pm

Sejsmiczne badania gruntowe

Post autor: Uraja59 »

Czy ktoś potrzebuje profesjonalnej firmy do badań gruntownych? Jeśli nie to zdecydowanie polecam tą stronkę https://www.geofizyka.pl/pl/uslugi/sejs ... ce-polowe/ . Są to profesjonaliści, którzy dzięki swojemu doświadczeniu uporają się z każdym Twoim problemem. Będziesz zachwycony z efektów ich pracy. Polecam!
Tak długo jak będziesz przejmował się tym, co sądzą o tobie inni, mają cię w ręku. Dopiero kiedy przestaniesz wypatrywać uznania z zewnątrz, będziesz panem samego siebie.

Awatar użytkownika
Abi
Posty: 6
Rejestracja: pn mar 23, 2020 6:50 pm

Re: Sejsmiczne badania gruntowe

Post autor: Abi »

Hej, znacie może jakąś firmę, która oferuje badanie geologiczne gruntu pod budowę domu jednorodzinnego? Zależy mi na profesjonalnym podejściu do zlecenia. Ostatnio trafiłem na taką stronę geolog/pl/ . Zastanawiam się czy warto w nich zainwestować. Korzystaliście może już z ich usług? Dajcie znać co wiecie na ten temat, z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Nie nam oceniać, czy świat zmierza w dobrą, czy w złą stronę.

otra
Posty: 14
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 7:14 pm

Re: Sejsmiczne badania gruntowe

Post autor: otra »

Akurat potrzebuję, więc chyba trafiłam idealnie :)

aacca
Posty: 24
Rejestracja: czw paź 08, 2020 10:47 am

Re: Sejsmiczne badania gruntowe

Post autor: aacca »

Myślę, ze warto jest robić takie badania geotechniczne, są one niezbędne przy realizacji inwestycji budowlanych i do ich wykonania należy zatrudnić naprawdę sprawdzona firmę, u nas nimi zajęła się firma GEOXX z Olsztyna geoxx/pl/oferta/wiercenie-geotechniczne. To rzetelna firma, posiadają kompleksowe usługi. Badania wykonali profesjonalnie i w korzystnej cenie, są w pełni profesjonalni, polecam.

ODPOWIEDZ