Dofinansowanie w trakcie budowy?

Tyczka
Posty: 219
Rejestracja: pn mar 09, 2020 5:44 pm

Dofinansowanie w trakcie budowy?

Post autor: Tyczka »

Konkretnie interesuje mnie dopłata do instalacji fotowoltaicznej. Można się o nią starać jak dom jeszcze nie jest gotowy, a dach zaczną robić najwcześniej latem przyszłego roku?

imma34
Posty: 182
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:45 pm

Re: Dofinansowanie w trakcie budowy?

Post autor: imma34 »

Zapewne chodzi ci o program mój prąd? Jeśli tak to możesz się o niego starać dopiero jak już masz dach i będzie dokładnie wiadomo jaki jest koszt całej instalacji fotowoltaicznej :) Więc za wcześnie nie masz co składać papierów.

Za to teraz masz czas żeby rozejrzeć się za firmą, która siedzi w fotowoltaice, a później umówić się z doradcą, który oceni jakie w twoim domu są możliwości i koszty całej inwestycji.
U mnie panele słoneczne zakładała firma Hymon, na ich stronie znajdziesz też więcej informacji na temat dofinansowań hymon/pl/zasady-programu-moj-prad/

profesjonalna
Posty: 101
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 11:30 am

Re: Dofinansowanie w trakcie budowy?

Post autor: profesjonalna »

Nie ma pewności, ale wydaje mi się, że nie ma czegoś takiego. Jendak jeśli się mylę, to chętnie to na siebie sprawdzę. Oczywiście wiem, że sporo rzeczy będzie trzeba sprawdzić, ale jeśli miałabym dostać na przykład dofinansowanie na dach, wcale bym nie narzekała. Może ten MG Domy Sp. z o. o.
Ulica: Uczniowska 13
03-112 Warszawa
NIP: 5242882006
REGON: 382648156
Adres e-mail: biuro@mgdachy/pl
Telefon kontaktowy: 500200660
mgdachy.pl/wycena-konstrukcji/
[email protected] dostawca coś takiego realizuje? W Sensie, czy mogę u niego np.: dopłatę wykorzystać ewentualną?

emeraldlady
Posty: 107
Rejestracja: pn lut 08, 2021 5:11 pm

Re: Dofinansowanie w trakcie budowy?

Post autor: emeraldlady »

Nie znam się na dofinansowaniach, ale znam się trochę na budowach i mogę wam powiedzieć, że warto inwestować w konstrukcje stalowe. Małopolska ma bardzo fajne firmy, które się tym zajmują. Takie konstrukcje mają tę przewagę nad innymi, że są trwałe, w miarę ekologiczne, a przy tym umożliwiają ewentualne przeróbki. My niestety nie załapaliśmy się na żadne dofinansowanie dla firmy.

ODPOWIEDZ