Jeździectwo

nosleep
Posty: 263
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Jeździectwo

Post autor: nosleep »

Obecnie bardzo dużo osób decyduje się na uprawianie sportu. To ważne bowiem każdy ruch wpływa korzystnie na zdrowie. Ja zastanawiam się nad nauką jazdy konnej. Od zawsze pasjonowały mnie konie, poza tym bardzo interesuje mnie też pielęgnacja konia oraz wszystko co związane z jeździectwem. Może ktoś z Was jeździ konno i może podzielić się doświadczeniem?

Awatar użytkownika
vauka
Posty: 5
Rejestracja: wt maja 05, 2020 7:21 pm

Re: Jeździectwo

Post autor: vauka »

Niestety nic nie wiem na ten temat. Może ktoś inny Ci pomoże?
Nie można wymazać z pamięci wszystkiego, co sprawia ból.

Awatar użytkownika
allilook
Posty: 5
Rejestracja: śr maja 06, 2020 4:28 pm

Re: Jeździectwo

Post autor: allilook »

Wiecie coś jeszcze na ten temat? Dajcie znać.
Nie gadaj z kobietami
Zagrają ci tylko na nerwach

eem
Posty: 41
Rejestracja: pn lip 20, 2020 9:34 am

Re: Jeździectwo

Post autor: eem »

Hmm, też niestety nie znam sie, ale chętnie dowiem sie czegoś więcej

Awatar użytkownika
kamyk
Posty: 5
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 5:38 pm

Re: Jeździectwo

Post autor: kamyk »

Myślę, że jest to bardzo porządna propozycja. Warto z niej skorzystać.
Wiele spośród rzeczy, które możesz policzyć, nie liczą się. Wiele z tych, których policzyć nie można, naprawdę sie liczą.

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Jeździectwo

Post autor: daga »

Właściwie ja również o tym myślę, bo wiem, że byle kto się tym nie zajmie. Okej, może warto sprawdzić takie equishop/com/pl/35-czaprak-dla-konia-czapraki-dla-koni-potnik sklepy i produkty, które pozwolą nam jeździć i być z tego zadowolonym Mi również bardzo odpowiada coś takiego, a Wam? Chcę nauczyć się współpracy z końmi.

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Jeździectwo

Post autor: kobietki33 »

Jeżeli interesuje was jazda konna, to myślę że ten blog jeździecki wanthaveit/pl/ z pewnością przypadnie wam do gustu. Można tam znaleźć sporo przydatnych porad i wskazówek w tym zakresie, więc myślę że nie będziecie żałować.

soya
Posty: 185
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Jeździectwo

Post autor: soya »

W naszej hodowli mamy jednego konika, który ma straszną nadwagę, widać to gołym okiem. Doradzona nam, aby zmienić dla niego paszę, na taką specjalną, a dokładnie passion-horse/pl/pasze-specjalne/1647-Brandon-XL-Low-Carb-25-kg.html i zastanawiam się, czy mieliście styczność z taką paszą i możecie się wypowiedzieć.

ODPOWIEDZ