Narty czy snowboard?

Zumba
Posty: 21
Rejestracja: pn mar 30, 2020 10:19 am

Narty czy snowboard?

Post autor: Zumba »

Jak Waszym zdaniem kształtują się wydatki odnośnie jeżdżenia na nartach i snowboardzie? Jestem zdecydowana kupić sobie jeden albo drugi sprzęt, ale jeszcze trudno mi zdecydować który. Czytałam trochę tutaj poza-domem/pl/narty-czy-snowboard , że cenowo te dwie dyscypliny wypadają prawie porównywalnie. Jednak od czego powinnam zacząć? Narty chyba łatwiej się przyswaja na początek?

maui
Posty: 27
Rejestracja: czw paź 08, 2020 10:58 am

Re: Narty czy snowboard?

Post autor: maui »

w moim przypadku tylko sanki :). Moje nogi są kontuzjowane, więc inne sporty odpadają

fillo
Posty: 6
Rejestracja: czw paź 08, 2020 7:05 pm

Re: Narty czy snowboard?

Post autor: fillo »

Narty!

aacca
Posty: 24
Rejestracja: czw paź 08, 2020 10:47 am

Re: Narty czy snowboard?

Post autor: aacca »

Wolę narty, a maż snowboard. Ogólnie każde rozwiązanie jest fajne, ja dopiero w zeszłym roku nauczyłam się jeździć na nartach na wyjeździe ze Szkołą Zdrowia. W tym roku też z nimi jedziemy i czuję, że to moja szansa na nauczenie się jeździć na desce :). Mają bardzo atrakcyjne pakiety, zobaczcie sobie sami szkolazdrowia/pl/kalendarz-wyjazdow-i-szkolen-zima-2020-2021/. To rzetelna firma, jedzie się z instruktorem, wszystko bezpiecznie, cenowo się opłaca, polecam.

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: Narty czy snowboard?

Post autor: wiktoriaula »

Myślę, że snowboard :D ale uważam, że wszystkiego trzeba spróbować. Na pewno warto wyposażyć się w dobrą deskę snowboardową, która będzie wam służyła przez wiele sezonów. Polecam zajrzeć na stronę flowshop/pl/deski-snowboardowe-gravity . Jest tam szeroki wybór, który sprawi, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie! Pamiętajcie też o innych zabezpieczeniach i ochraniaczach :)

kendal
Posty: 666
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Narty czy snowboard?

Post autor: kendal »

Najlepiej spróbować jednego i drugiego, i samemu się przekonać. Mnie znacznie lepiej jeździ się na nartach, ale sporo też zależy od warunków pogodowych i stoków. Powiem wam, że jak wybieram Narty Włochy Livigno to nigdy nie mam problemu. A wy, gdzie najchętniej jeździcie na narty?

nata29
Posty: 121
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Re: Narty czy snowboard?

Post autor: nata29 »

A kask już macie? Jeśli nie, to zerknijcie sobie do sklepu KrakowSport. Mają tam sporo różnych ciekawych propozycji. Poza tym znajdziecie tam również sporo innych akcesoriów, sprzęt oraz odzież, dzięki której będziecie mogli w sposób komfortowy uprawiać sport, a to jest niezwykle ważne.

Awatar użytkownika
gotowe
Posty: 5
Rejestracja: pt sty 22, 2021 6:11 pm

Re: Narty czy snowboard?

Post autor: gotowe »

Osobiście wolę narty. Na snowboardzie nie umiem jeszcze jeździć.
Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie dobro czyni.

Lana
Posty: 199
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:42 pm

Re: Narty czy snowboard?

Post autor: Lana »

Obie opcje są świetne. W tym roku dużo śniegu więc czeka Was prawdziwa zabawa. Ale trzeba się przygotować. Bielizna termoaktywna to must have.Tak samo jak czapka i rękawiczki. Markowe modele macie tutaj panpablo/pl/firm-pol-1580746291-Patagonia.html - stylowe i modne, a do tego w dobrej cenie. Warto zadbać o każdy szczegół.

magiczna
Posty: 162
Rejestracja: sob lut 20, 2021 8:08 am

Re: Narty czy snowboard?

Post autor: magiczna »

Snowboard to też fajna sprawa, a na pewno można bardziej poszaleć. Jeśli mogę wam coś zaproponować dodatkowo ,to myślę, że warto na dakine sequoia tory boardserwis/pl/dakine-sequoia-tory-rekawice-damskie-snowboardowe spojrzeć. To są rękawice, które pozwolą wam nawet opierać się o śnieg podczas skrętu. Moim zdaniem ważna sprawa.

ODPOWIEDZ