Narty czy snowboard?

kendal
Posty: 662
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Narty czy snowboard?

Post autor: kendal »

Macie swój sprzęt czy wypożyczacie już na miejscu? Bo ja kupiłam własne narty i teraz zastanawiam się, jak z nimi podróżować. W sieci znalazłam namiar na firmę Wypożyczalnia boxów, która oferuje wynajem specjalnych boxów w przystępnych cenach. Czy ktoś z was, miał okazję skorzystać z ich oferty?

Julia66
Posty: 436
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Narty czy snowboard?

Post autor: Julia66 »

Ja wybieram narty i teraz pierwszy raz będę kupowała swój sprzęt. Największy problem mam z butami narciarskimi, więc na stronie zdrowy-styl-zycia/pl/jak-wybrac-buty-narciarskie/ sprawdzam sobie informacje, w jaki sposób je dobrać i wybrać, aby było ok.

minella
Posty: 166
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:51 am

Re: Narty czy snowboard?

Post autor: minella »

W tym sezonie zamierzam się uczyć jazdy na snowboardzie i nawet tu skiteam/pl/1126-deski-snowboardowe-damskie kupiłam sobie cały potrzebny sprzęt. Mam nadzieję tylko że pogoda nam dopisze i warunki na stokach będą dobre :)

nata29
Posty: 121
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Re: Narty czy snowboard?

Post autor: nata29 »

A macie już odpowiedni kask? Jeśli nie, to myślę, że warto się na spokojnie tutaj krakowsport/pl/pol_m_Sprzet-zimowy_Kaski_Kaski-Poc-523.html rozejrzeć. Jest tam bowiem wiele ciekawych i przede wszystkim praktycznych propozycji, jeśli chodzi o akcesoria. Wybór niewątpliwie jest spory.

mitril
Posty: 182
Rejestracja: pn lut 22, 2021 9:50 pm

Re: Narty czy snowboard?

Post autor: mitril »

Uważam że jeśli wybieracie się na narty, warto zapoznać się z pełnym składem sprzętu narciarskiego. Odpowiednio przygotowani do zimowych przygód będziemy mogli korzystać z nich w pełni. Polecam dobry artykuł w tym temacie sponsorsportu/pl/sprzet-narciarski-co-sie-na-niego-sklada/.

Aśka
Posty: 351
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Narty czy snowboard?

Post autor: Aśka »

Zależy co wolisz, ja tam wolę narty, wydaje mi się że są mniej kontuzjogenne, a i od dziecka uczono mnie tylko na nartach, jakoś snowboard mnie nie pociąga. Jeśli chcesz się nauczyć jeździć na nartach to polecam poczytać na temat activebb/pl/wyjazd-na-narty-lepiej-zagranica-czy-w-kraju/

nosleep
Posty: 263
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: Narty czy snowboard?

Post autor: nosleep »

Chyba ciężko tak doradzić, każdy musi spróbować obydwóch opcji żeby wybrać co mu bardziej odpowiada. Ja w sumie jeżdżę i na tym i na tym, zależy na co mam akurat ochotę jak jestem na stoku. Najczęściej wybieram się na Kotelnicę, która znajduje się w Białce Tatrzańskiej. Wypożyczalnia nart i desek jest przy samym stoku więc nawet nie trzeba kupować własnego sprzętu bo można na miejscu wypożyczyć.

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Re: Narty czy snowboard?

Post autor: Pańcia »

Zdecydowanie bardziej jestem zwolennikiem jazdy na nartach. Bardzo to lubie, jednak chciałabym spróbować coś dużo ciekawszego. Znajomi powiedzieli mi , że wypożyczalnia nart skiturowych w Ustroniu prowadzi również szkolenia w tym zakresie. Taka jazda na nartach jest zdecydowanie ciekawsza.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Narty czy snowboard?

Post autor: Dominiśka »

Bardzo ważne jest by dobrać odpowiednie buty narciarskie, więc jak najbardziej mogę polecić wam sprawnypo40/pl/czy-buty-narciarskie-zawodnicze-sa-tylko-dla-zawodowcow/ . Znajdziecie tutaj sporo informacji dotyczących doboru obuwia także warto tutaj zajrzeć

lunka
Posty: 49
Rejestracja: czw lip 30, 2020 5:50 pm

Re: Narty czy snowboard?

Post autor: lunka »

Można połączyć narty Ustroń i snowboard. Nie jest przecież powiedziane, że musimy skupić się na jednym sporcie. Tym bardziej jak jedziemy na dłuższy urlop to warto znaleźć czas i na to i na to.

ODPOWIEDZ