Pasje

kochanka
Posty: 76
Rejestracja: pt lis 27, 2020 4:41 pm

Re: Pasje

Post autor: kochanka »

Ja tam lubię wybrać się na jakieś ciekawe wydarzenie kulturowe. Obecnie mamy rok Lema, więc w tym temacie wybór był spory. Ja postawiłam na przedstawienie w Wiedniu za co odpowiadał instytut Adama Mickiewicza, które wypadło rewelacyjnie :)

Julia66
Posty: 462
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Pasje

Post autor: Julia66 »

Jestem na etapie poszukiwania hobby dla siebie, ale wydaje mi się, że w końcu odkryłam co mnie interesuje. Chciałabym założyć swoją kolekcję nasion marihuany. Nasiona marihuany w dobrych cenach znalazłam na stronie: panpestka/pl/ . Jest ich całkiem sporo, więc kolekcja na pewno będzie pokaźna.

magiczna
Posty: 168
Rejestracja: sob lut 20, 2021 8:08 am

Re: Pasje

Post autor: magiczna »

Pasje mamy różne, ale najważniejsze jest to, żeby jednak robić to, co nam się podoba. I ja na przykład mogę powiedzieć, że interesuję się obrazami. Stąd dzieła chełmońskiego oglądam w sieci. Na razie reprodukcje, ale czas pokaże, co a pewno kupię. Może wstrzymam się z inwestycjami i za jakiś czas na coś się zdecyduję... Kto wie.

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Pasje

Post autor: modnisia34 »

Moją pasją są książki i uwielbiam spędzać z nimi każdą wolną chwilę. Ostatnio zamówiłam taką pozycję taniaksiazka/pl/nigdy-sie-nie-balam-jak-polskie-lekarki-pisaly-historie-medycyny-katarzyna-droga-p-1563284.html w mojej ulubionej internetowej księgarni. Wam też polecam przejrzeć ich ofertę i dobrać coś dla siebie lub bliskich tym bardziej że lada moment święta więc jest okazja na prezent.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Pasje

Post autor: Dominiśka »

Już od dzieciństwa moją pasją było rysowanie i malowanie, dlatego też w końcu postanowiłam jednak poszerzyć swoje umiejętności i zapisałam się na kurs do rysunek.edu/pl/ . Doskonałym pomysłem okazał się wybór szkoły, ponieważ osoby tutaj pracujące potrafią skutecznie przekazać wiedzę także kurs uważam za jak najbardziej udany

zuzula12
Posty: 1560
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Pasje

Post autor: zuzula12 »

Ktoś interesuje się muzyką? Gra a instrumencie? Polecam wam sklep internetowy z wyposażeniem dla muzyków czyli music-shop/pl sprawdźcie koniecznie na cała ich ofertę. Polecam.

beciaxyz
Posty: 127
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:22 am

Re: Pasje

Post autor: beciaxyz »

A czy ktoś z Was interesuje się off-road? Ja zaczęłam nie dawno dzięki mężowi. Zakupiliśmy kilka akcesoriów do samochodu, między innymi bagażnik od terenowiec/pl/pl/369-bagazniki-dachowe-off-road i jeździmy wspólnie. Bardzo to lubimy.

Aśka
Posty: 355
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Pasje

Post autor: Aśka »

Moim hobby są sporty ekstremalne. Najbardziej lubię jeździć rowerem po górach. Potrzebowałam porządnego roweru, który da sobie radę z omijaniem przeszkód takich jak spore głazy. Najlepsze do tego są rowery enduro. Mają super amortyzację, opuszczane sztyce które są niezastąpione przy stromych zjazdach. Rowery można kupić tutaj goride/pl/rowery-enduro

Inaka
Posty: 60
Rejestracja: pn lis 09, 2020 10:09 am

Re: Pasje

Post autor: Inaka »

Moją pasją jest przede wszystkim muzyka i to rządzi moim światem. Każdą wolną chwilę poświęcam na szukanie nowych artystów. Niedawno przerzuciłam się na hip hop i trafiłam na tego artystę preorder/pl/vin-vinci . Czytałam, że jego styl wyróżnia się na polskiej scenie, bo jego utwory są emocjonalne. W tym sklepie można kupić jego płyty. Jeśli jesteście otwarci na nowe, to go spraawdźcie.

daga
Posty: 210
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Pasje

Post autor: daga »

Nie wiem, jakie pasje są Waszymi, ale jeśli mam coś powiedzieć, to ogólnie mam do pokazania Wam co to jest żużel? Zasady oraz podstawowe informacje znajdziecie na stronie, którą podlinkowałam. Dla mnie to oczywiste, że można śmiało powiedzieć, że to coś konkretnego. I ja bym się na to na maxa zdecydowała, a Wy?

ODPOWIEDZ