Praca za granicą

kasiakasiula
Posty: 87
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:25 am

Praca za granicą

Post autor: kasiakasiula »

Hej. Szukacie pracy za granicą? W znalezieniu takiej pracy może Wam pomóc Agencja Pracy Tymczasowej Poland Workforce, z której ofertą możecie zapoznać się na stronie polandworkforce/com/. Polecam zapoznać się z ogłoszeniami, jeśli szukacie pracy w Niemczech.

roomia
Posty: 222
Rejestracja: wt paź 06, 2020 9:54 pm

Re: Praca za granicą

Post autor: roomia »

Mnie również interesujepraca za granicą , mam nadzieję wyjechać i dorobić się do budowy domu. U nas choć pracy dużo, to jednak jest ona dużo mniej płatna i nie jest tak łatwo dorobić się majątku

kajaa
Posty: 190
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Re: Praca za granicą

Post autor: kajaa »

Ja zdecydowałam się na pracę jako opiekunka osób starszych w Niemczech z firmą Promedica - promedica24/com/pl/ Na początku byłam bardzo zestresowana, ale okazało się, że nie jest źle. Praca nie należy do lekkich, ale dobrze płacą co jest dla mnie najważniejsze. Wyjazdy od A do Z organizuje Promedica, ja sie w ogóle nie musze tym martwić.

megXX
Posty: 34
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:07 pm

Re: Praca za granicą

Post autor: megXX »

Szczególnie Niemcy, Austria, Wielka Brytania. Te kierunki są najbardziej popularne jeżeli chodzi o prace za granicą Polaków. Można jak najbardziej spróbować. Ja znalazłam jednak ciekawe ogłoszenia - praca kasjer i zamierzam spróbować jeszcze w Polsce.

kajaa
Posty: 190
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Re: Praca za granicą

Post autor: kajaa »

Teraz chyba coraz więcej osób wyjeżdża do pracy za granicę. Ja od jakiegoś czasu pracuję jako opiekunka osób starszych w tej firmie Promedica24. Praca nie jest lekka, ale ogólnie jestem z niej bardzo zadowolona. Dobrze płacą, załatwiają wszystkie formalności i organizują wyjazd. Pracownik się tym w ogole nie przejmuje.

daga
Posty: 207
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Praca za granicą

Post autor: daga »

Owszem, pracodawcy sie ogłaszają i można w sieci chwila moment znaleźć o nich potrzebne nam opinie. Jednak muszę powiedzieć, że także powinniście się sami pokazywać. Zwłaszcza jeśli macie odpowiednie kwalifikacje. Jak to zrobić ? Po prostu dodaj ogłoszenie za darmo, np.: ze swoim portfolio. To będzie całkiem korzystne.

romek2322
Posty: 1016
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:30 pm

Re: Praca za granicą

Post autor: romek2322 »

Jeśli ktoś wejdzie na stronę crowdstaffing w małych firmach to na pewno znajdzie bardzo dobrą pracę. Takie jest moje zdanie na ten temat.

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Praca za granicą

Post autor: haanka »

też od wielu wielu lat wyjeżdżam poza granice Polski i tu zarabiam. Kiedyś byłam sama ale od jakiegoś czasu mój partner też zaczyna mówić o tym, ze chce wyjechać. Jeśli interesuje Was taka praca za granicą dla par to zerknijcie sobie na ogłoszenia zamieszczone w serwisie Pokato. Jest ich tak dużo , że na pewno każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

kendal
Posty: 690
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Praca za granicą

Post autor: kendal »

No powiem wam szczerze, ze ja też coraz powazniej myślę nad zmianą pracy. W szczególności, że na stronie bluecollar/pl/ udało mi się znaleźć wiele ciekawych ofert pracy za granicą, a konkretnie w Danii. Jestem ciekawa, czy ktoś z was wyjeżdzał do pracy z tą agnecją?

maleńka
Posty: 75
Rejestracja: ndz lis 29, 2020 11:34 pm

Re: Praca za granicą

Post autor: maleńka »

Jeśli chodzi o prace np w Niemczech to polecam agencję nursecare24/pl/. Można tam sobie załatwić stanowisko opiekuna osób starszych. Praca przyjemna i dobrze płatna, a dodatkowo mamy też wsparcie w całej papierologii.

ODPOWIEDZ