monitoring

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

monitoring

Post autor: Dominiśka »

Dzień dobry. Jeśli planujecie kupić dobry i sprawdzony monitoring to z czystym sumieniem mogę polecić wam truckonline/pl/ . Używam go od niedawna i szczerze mówiąc okazał się bardzo pomocny, dzięki niemu mogę z łatwością zarządzać flotą pojazdów w firmie

patka
Posty: 240
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: monitoring

Post autor: patka »

Ja polecam rzucić okiem na monitoring, który oferuje firma elektryczna szczecin: anluks/pl/firma . Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży elektrycznej i instalatorskiej. Z pewnością zainstalują monitoring oraz alarm także w Waszych domach oraz firmach.

zuzula12
Posty: 1549
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: monitoring

Post autor: zuzula12 »

Ostatnio widziałam bardzo dobrą ofertę na Czujniki czadu to koniecznie w systemach alarmowych by mieć taki czujnik. Mają oni r cały sprzęt do systemów alarmowych i do monitoringu. Sprawdźcie koniecznie.

agentka
Posty: 214
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:34 am

Re: monitoring

Post autor: agentka »

Jesli o mnie chodzi, to moge polecic bardzo fajne kamery z lanberga, ja zamowilam caly zestaw i wszystko dziala jak nalezy

kendal
Posty: 692
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: monitoring

Post autor: kendal »

Ja posiadam kamery instalowane przez firmę elcompany/pl Profesjonalna obsługa. Stosują najnowocześniejsze rozwiązania techniczne. Jestem bardzo zadowolona.

zuzula12
Posty: 1549
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: monitoring

Post autor: zuzula12 »

Wszystkim zainteresowanym tematem mogę polecić ofertę, z której sam skorzystałem i jestem bardzo zadowolony. Jeśli szukacie idealnego monitoringu do swojego sklepu, to koniecznie polecam Wam sprawdzić ofertę sklepu internetowego - ivel/pl/p15142,zestaw-wideodomofonowy-ds-kis703-p-hikvision.html .

Amati
Posty: 72
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 7:09 pm

Re: monitoring

Post autor: Amati »

Ja chyba wolę kompleksowe usługi i założenie monitoringu przez fachowców. Tym bardziej że będę chciała jeszcze mieć alarm. Firma Electro Systems https://electrosystems.pl/ oferuje takie instalacje. Może już ich znacie? Moja znajoma korzystała i jest bardzo zadowolona z ich pracy.

xiao
Posty: 73
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:25 am

Re: monitoring

Post autor: xiao »

ja też stawiam na profesjonalizm i szukam firmy, która nie tylko sprzeda mi taki system ale też go zamontuje i zapewni serwis. czytałam, ze w Warszawie takie usługi świadczy firma MMA Tech, mają sklep na Bemowie, na Powstańców Śląskich 124. korzystał ktoś już może z ich usług?

zuzula12
Posty: 1549
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: monitoring

Post autor: zuzula12 »

Z jakich systemów zabezpieczeń korzystacie i dlaczego? W moim przypadku zdecydowałem się skorzystać z oferty polecanego mi sklepu internetowego IVEL - https://ivel.pl/k161,systemy-alarmowe-obudowy.html , gdzie zamówiłem nowy system monitoringu do mojego domu.

ODPOWIEDZ