Sztuka

mitril
Posty: 182
Rejestracja: pn lut 22, 2021 9:50 pm

Sztuka

Post autor: mitril »

Hej, interesujecie się sztuką ? Ja zdecydowanie ją uwielbiam. Często chodziłam na wystawy i do muzeów podziwiać obrazy. Od kilku miesięcy kupuje je na własności. Ostatnio odwiedziłam Dom aukcyjny i wylicytowałam trzeci obraz do mojej kolekcji :)

Aśka
Posty: 355
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Sztuka

Post autor: Aśka »

Jeśli chodzi o sztukę to warto odwiedzić Galerię Polskiej Młodej Sztuki (Goypa) w Warszawie :) Panuje tam bardzo fajna atmosfera i znajdziecie tam wiele wspaniałych praca młodych polskich artystów :) Takie dzieła również można tam zakupić :)

lunka
Posty: 49
Rejestracja: czw lip 30, 2020 5:50 pm

Re: Sztuka

Post autor: lunka »

Bardzo zaciekawia mnie także estymacja w aukcji sztuki. Dla mnie obrazy czy inne dzieła to świetna dekoracja do domu i właśnie na takie opłaca się spoglądać co jakiś czas w galeriach czy innych miejscach. Sztuka bardzo zmienia wnętrze salonu.

kasiunia
Posty: 285
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: Sztuka

Post autor: kasiunia »

Jesteśmy razem z mężem miłośnikami sztuki a konkretnie miłośnikami dobrego malarstwa. Józef Chełmoński to artysta, którego obrazy zawsze nam się podobały. Wiadomo ,że w naszym mieszkaniu nie zawiśnie oryginał jego prac ale już na reprodukcje nas stać bez problemu. Jeśli i wy marzycie o niewielkiej galerii obrazów w domu - polecam Pikotekę. Pozdrawiam.

mitril
Posty: 182
Rejestracja: pn lut 22, 2021 9:50 pm

Re: Sztuka

Post autor: mitril »

A mnie to akurat podobają się obraz jana matejki bo są niebanalne i myślę, że będą dla mnie ciekawą propozycją, aby w jakiś sposób ożywić swoje wnętrze. Przypuszczam, że wiele osób ma problem z aranżacją własnych wnętrz, a takie obrazy faktycznie świetnie potrafią określić wnętrze,

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: Sztuka

Post autor: wiktoriaula »

Jeśli decydujecie się na obraz to koniecznie zainwestujcie także w porządną ramę, która będzie pasowała do waszego domu. Na stronie galeriaram/pl/ramy-drewniane/ znajdziecie ramki drewniane warszawa, które z pewnością przypadną wam do gustu. Wybór rozmiarów oraz rodzajów dostępnego drewna jest spory, więc bez trudu dobierzecie coś co będzie idealnie pasowało. Sklep oferuje bardzo dobre ceny.

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Sztuka

Post autor: litovelek »

A może warto postawić dzieło wspaniałego artysty jak camille pissarro ? Bardzo duży wybór znajdziecie w pikoteka/com/pl/artysta/camille-pissarro/36 dodatkowo ceny nie są wysokie

zuzula12
Posty: 1545
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Sztuka

Post autor: zuzula12 »

W jakim stylu macie zaaranżowane Wasze mieszkania lub domy? Jeżeli jesteście zainteresowani tematem sztuki współczesnej, to polecam Wam sprawdzić stronę https://galeriam.com/kategoria-produktu/ceramika/ , gdzie znajdziecie galerię sztuki współczesnej - Galeria M.

ODPOWIEDZ