biuro rachunkowe

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

biuro rachunkowe

Post autor: Dominiśka »

Dzień dobry. Od jakiegoś czasu używam systemu oscbr/pl/ . Jest to doskonałe wsparcie dla biur rachunkowych, pomaga nam odpowiednio prowadzić i kontrolować nasz biznes.

korka
Posty: 260
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:22 pm

Re: biuro rachunkowe

Post autor: korka »

na pewno takie oprogramowania maja sens! my wprowadzilismy teraz do firmy program umozliwiajacy wystawianie faktury online - dzieki niemu mozemy zdalnie zarzadzac dokumentami

kobietki33
Posty: 821
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: biuro rachunkowe

Post autor: kobietki33 »

Jeżeli mogłabym wam coś doradzić, to moim zdaniem, bardzo dobre biuro rachunkowe można znaleźć pod tym adresem taxexpert24/pl/biuro-rachunkowe-belchatow-piotrkow-trybunalski . To prawdziwi specjaliści, którzy doskonale znają się na księgowości, więc będą w stanie rozliczyć wam każdy faktury i wystawić odpowiednie dokumenty. Zapoznajcie się z kopertą, a przekonacie się sami

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: biuro rachunkowe

Post autor: litovelek »

Ja tez szukam jakiegoś dobre programu, który umożliwi mi sprawne i szybkie fakturowanie. Chce sama zająć się księgowością w swojej firmie, z tego co się już zdążyłam zorientować wcale nie jest to jakoś bardzo skomplikowane. Polecicie coś w tej kwestii? z tego co widziałam to mega-tech/com/pl/ całkiem spoko mozliwości ma

daga
Posty: 207
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: biuro rachunkowe

Post autor: daga »

Dobre biuro rachunkowe to tak naprawdę to samo co księgowość internetowa . W czasach, kiedy wszędzie nam spieszno, tak naprawdę należy się ukrócać niektóre procesy, dlatego wydaje mi się, że odpowiednim rozwiązaniem będzie właśnie coś takiego. Szybko prześlecie dane, czy skontaktujecie się w sprawie jakiś faktur i tak dalej.

zuzula12
Posty: 1537
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: biuro rachunkowe

Post autor: zuzula12 »

Moim zdaniem profesjonalne biuro rachunkowe to podstawa prowadzenia każdej działalności. Dlatego ze swojej strony polecam Wam sprawdzić goldenkite/pl , gdzie znajdziecie ofertę biura księgowego Bielsko.

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: biuro rachunkowe

Post autor: haanka »

Ja nie korzystam z usług żadnego biura rachunkowego, księgowość prowadzę samodzielnie. Znalazłam w sieci bardzo prosty program do faktur i spokojnie radzę sobie z ich wystawianiem i wysyłaniem do moich kontrahentów. Warto sprawdzić Mega Tech daje wiele możliwości a jego obsługa jest bardzo prosta :)

Aśka
Posty: 355
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: biuro rachunkowe

Post autor: Aśka »

Korzystam z lp.morganizerfinansow/pl/ryczalt99 już jakiś czas :) Jest naprawdę świetny. Za niewielką kwotę miesięcznie, mam zapewnioną pomoc księgową, fakturowanie, wyliczanie składek ZUS i wiele więcej. Chociaż księgowość była dla mnie na początku bardzo trudna, dzięki morganizerowi finansów stała się naprawdę bardzo łatwa :)

kasiakasiula
Posty: 87
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:25 am

Re: biuro rachunkowe

Post autor: kasiakasiula »

Ostatnio szukałam odpowiedniego biura rachunkowego i natrafiłam na europim/pl/biuro-rachunkowe/. Mają świetne doświadczenie, polecał mi to biuro również znajomy.

jalinka
Posty: 39
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:55 pm

Re: biuro rachunkowe

Post autor: jalinka »

Mam firmę, zatrudniam na umowę o pracę 6 osób, na umowę o dzieło 4-6, potrzebuję solidnej księgowej, która mi to rozliczy bez błędów. Znajomy polecił mi księgowość w abakusksiegowosc/pl/ ale sam ma tam księgowość dopiero 3 miesiące, jeszcze żadnej wpadki nie było, ale jak w przypadku długotrwałej współpracy? Nie chciałabym zmieniać księgowej co 3 miesiące.

ODPOWIEDZ