Angielski online

krysia1844
Posty: 65
Rejestracja: ndz paź 11, 2020 10:52 am

Angielski online

Post autor: krysia1844 »

Dzień dobry. Czy ktoś z Was interesuje się językiem angielskim? Jeśli szukacie odpowiedniego kursu online do nauki tego języka to polecam profi-lingua/pl/kursy-jezykowe/angielski/online, gdzie w szkole ProfiLingua nauczycie się odpowiednio nauki języka w wersji online.

roomia
Posty: 222
Rejestracja: wt paź 06, 2020 9:54 pm

Re: Angielski online

Post autor: roomia »

Pamiętajcie że języka angielskiego najlepiej uczyć się od najmłodszych lat. Jeśli jednak zastanawiacie się jaką szkołę wybrać, publiczną czy prywatną to ten artykuł pomoże w podjęciu decyzji bydgoszczdladzieci/pl/jak-wybrac-prywatna-szkole-jezyka-angielskiego/

danna
Posty: 98
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:49 pm

Re: Angielski online

Post autor: danna »

Oczywiście najlepiej uczyć się języka angielskiego od najmłodszych lat. Dzieci mają super pamięć, która bardzo w nauce się przydaje. Oczywiście dorośli nie są na straconej pozycji. Jak się chce, to wszystko da się zrobić. Sama postanowiłam się nauczyć angielskiego i idzie mi coraz lepiej. Ostatnio dzięki youtube/com/watch?v=LqAJ_-n6itA dowiedziałam się jak unikać błędów i to tych najczęstszych. Bardzo przydatna i potrzebna wiedza.

hannah
Posty: 255
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Angielski online

Post autor: hannah »

Uważam, że nigdy nie jest za późno na naukę języka obcego. Dlatego w każdym wieku należy wziąć pod uwagę na przykład angielski lublin: columbus.lublin/pl/ . Właśnie ta szkoła językowa oferuje kursy także dla dorosłych. Polecam zapoznać się z ich ofertą.

furka
Posty: 514
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Angielski online

Post autor: furka »

SKup się na tym aby jak najlepiej opanować ten język. Ja póki co dbam o wykształcenie swojego syna. Chcę, aby miał jak najlepiej w życiu, a wiem jak wiele ułatwia znajomość języków obcych. Na stronie: kobieta.net/pl/jak-emocje-wplywaja-na-nauke-jezyka-angielskiego-u-dzieci/ znajduje się wpis, który opisuje jak emocje wpływają na naukę. Taka wiedza jest bardzo przydatna.

Awatar użytkownika
Gacei54
Posty: 521
Rejestracja: pn sty 06, 2020 8:01 pm

Re: Angielski online

Post autor: Gacei54 »

Jeżeli zależy Ci na znalezieniu szkoły językowej, która organizuje kursy języka angielskiego to sprawdź ofertę strony https://www.elc.pl/wp/. Posiadają doświadczoną kadrę dydaktyczną, dlatego myślę, że nauka przyniesie zamierzone efekty. Oczywiście musisz wykazać się też własną inicjatywą przy pogłębianiu wiedzy.
Potrafię nie zauważać, czego zauważać nie chcę; potrafię się uśmiechać przez smród.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Angielski online

Post autor: Dominiśka »

Sami jeszcze niedawno myśleliśmy nad tym by wybrać odpowiednią szkołę językową dla naszej córki. Na szczęście trafiliśmy na ciekawy artykuł edukacjainformacyjna/pl/jak-rozbudzic-w-dziecku-chec-do-nauki-jezykow-obcych/ . Tutaj dowiedzieliśmy się jak można skutecznie zachęcić dzieci do nauki języków obcych

kendal
Posty: 691
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Angielski online

Post autor: kendal »

Też jestem zdania, że zajęcia online to ogromna wygoda a także oszczędność czasu :) Kilka tygodni temu zapisałam się na biznesowy angielski kurs bo znajomość angielskiego przyda mi się w pracy :) Nie sądziłam, że zajęcia mogą być tak ciekawe i że tak wiele z nich wyciągnę. Jestem zadowolona.

megXX
Posty: 34
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:07 pm

Re: Angielski online

Post autor: megXX »

Angielski to już podstawa, dzieci uczą się angielskiego już nawet w przedszkolu. Dobrze jest i zainteresować innymi językami jak niemieckim, francuskim, czy hiszpańskim - opcji jest dużo przecież. Dobrze jak dzieci mają wybór, możliwości, no ale to już rodzice powinni o takie rzeczy zadbać co nie. Ja to myślę, że zrobiłam co w mojej mocy - zapisałam córkę do Te Vizji Wawer, prywatnej szkoły.

mitril
Posty: 182
Rejestracja: pn lut 22, 2021 9:50 pm

Re: Angielski online

Post autor: mitril »

Kursy, szkolenia, jest tego masa. Pewnie, że jak zaczniesz szukać w internecie, to wyskoczy Ci tego sporo. Jednakże jak zaczniesz sprawdzać opinie, to drżyjcie narody. Za bardzo nie ma w czym wybrać. Polecam te porady portalzielonagora/pl/20220224465546/jak-pomoc-dziecku-w-przygotowaniach-do-egzaminu-cambridge - ponoć świetna informacja. Polecam!

ODPOWIEDZ