inwestycja

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: inwestycja

Post autor: modnisia34 »

Obecnie bardzo ciężko znaleźć dobrą inwestycję ze względu na sytuację na świecie. Nie ma bezpiecznych przystani i inwestycji. Myślę że może się sprawdzić ta oferta generali-investments/pl/contents/pl/klient-indywidualny/fundusze-inwestycyjne-otwarte gdzie samemu ustalasz stopień ryzyka i kwotę inwestycji oraz okres. Dzięki nim na pewno nie pożałujesz i zarobisz.

minella
Posty: 167
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:51 am

Re: inwestycja

Post autor: minella »

To prawda, ale można też inwestować w nieruchomości i moim zdaniem najbardziej teraz opłaca się kupować apartament inwestycyjny w Trójmieście na osiedlu Modern Tower, takie z widokiem na zatokę bo osiedle jest położone bardzo blisko morza, takie mieszkanie zawsze będzie się cieszyło ogromnym powodzeniem

magiczna
Posty: 168
Rejestracja: sob lut 20, 2021 8:08 am

Re: inwestycja

Post autor: magiczna »

Na pewno sporo osób będzie inwestować w domy, dlatego wydaje mi się, że dobrym pomysłem będzie coś takiego jak ochrona fizyczna radom . Nie mogę więcej Wam o tym powiedzieć, bo sama nie korzystałam, ale dbanie o swój majątek jest ważne. Mam nadzieję, że będziecie o tym również myśleli.

kraksa
Posty: 106
Rejestracja: pn sty 25, 2021 1:22 pm

Re: inwestycja

Post autor: kraksa »

Co do funduszy to zgoda, być może warto na nie postawić ale dodam też że przecież jest teraz ppk, gdzie każdy tu mojeppk/pl/serwis może podglądać na bieżąco swoje środki i myślę że warto temu zaufać skoro już na początku, podwoiło się to co wpłaciłam dzięki dodatkom od państwa i pracodawcy

Aśka
Posty: 355
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: inwestycja

Post autor: Aśka »

Dzień dobry. Jeśli zastanawiacie się nad tym w co najlepiej zainwestować pieniądze to gorąco polecam bardziej zagłębić się w ten interesujący artykuł. Znajdziecie tutaj jedenaście bardzo dobrych możliwości, które dotyczą inwestycji w swoje dzieci.

danna
Posty: 98
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:49 pm

Re: inwestycja

Post autor: danna »

Zawsze można zainwestować w akcje jakiejś dobrze prosperującej firmy i pewnej. Dobrym przykładem będzie PZU, która za 2021 rok ogłosiła niedawno rekordowe wyniki. Cena ich akcji z pewnością pójdzie w górę, tylko czekać.

jalinka
Posty: 39
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:55 pm

Re: inwestycja

Post autor: jalinka »

Od jakiegoś czasu zastanawiam się czy warto inwestować w sztukę, wiem że to jest dość ciężki temat, ale znalazłam ciekawe obrazy domaukcyjnypanorama/pl/content/17-inwestycja-w-sztuke i czy jeśli zainwestuję czy ja potem na tym coś więcej zarobię, jest bardzo dużo ludzi co właśnie skupuje obrazy, w ten sposób inwestują pieniążki.

Awatar użytkownika
Clamor
Posty: 287
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm

Re: inwestycja

Post autor: Clamor »

Doskonałym sposobem na inwestowanie oszczędności jest zakup nieruchomości i apartamentów, w szczególności tych za granicą. Razem z żoną w tym roku kupiliśmy apartament w Chorwacji - w znalezieniu oferty i przeprowadzeniu transakcji pomógł nam pośrednik https://realestate-honeste.com - przyznam, że jestem bardzo zadowolony z pomocy tych profesjonalistów.
Papierosy i alkohol słusznie nazywane są używkami, gdyż używają człowieka

zuzula12
Posty: 1537
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: inwestycja

Post autor: zuzula12 »

Moim zdaniem w przypadku wszelkich spraw związanych z nieruchomościami warto korzystać z usług specjalistów. Osobom zainteresowanym tym tematem polecam sprawdzić ofertę biura nieruchomości w Bydgoszczy, w którego ofercie znajdziecie np. domy w bydgoszczy .

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: inwestycja

Post autor: jula »

Ja długo zastanawiałam się w co inwestować i w końcu doszłam do wniosku, że najpewniejsze są mieszkania i apartamenty inwestycyjne. Tutaj dreamestate/pl/inwestycje/bikeowe-beskidy znalazłam wiele ofert apartamentów w świetnych lokalizacjach. Na pewno nigdy nie zabraknie chętnych na wynajem ich.

ODPOWIEDZ