przesyłka

roomia
Posty: 222
Rejestracja: wt paź 06, 2020 9:54 pm

przesyłka

Post autor: roomia »

Jestem ciekawa czy orientujecie się jak wygląda sprawa przesyłek zagranicznych? Jakie są ceny i jak długo idą? Chodzi o kraj europejski to czy samolotem paczka będzie szła czy drogą lądową? Jakie są różnice w cenach? Dajcie znać jeśli jesteście w temacie zorientowani i możecie polecić coś

aklinka
Posty: 295
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: przesyłka

Post autor: aklinka »

Niedawno się orientowałam i dowiedziałam się, że przesyłki ekspresowe na terenie całej Europy oferuje shipplace.eu/ . Mega szybka firma, gwarantuje dostawę door-to-door w najkrótszym możliwym czasie. Ceny są konkurencyjne. Myślę, że będziesz zadowolona

Aśka
Posty: 355
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: przesyłka

Post autor: Aśka »

Dość często wysyłam paczki, ale na terenie kraju. Od niedawna moja siostra mieszka za granicą i chciałam jej wysłać paczkę z prezentem urodzinowym. Dużo mówi się o tym, że paczki za granicę są bardzo drogie. Poszukałam informacji na ten temat i znalazłam bardzo ciekawy artykuł na temat wysyłania przesyłek i ich kosztów na sledzeniepaczki/pl/wysylka-za-granice-czy-jest-bardzo-droga/

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: przesyłka

Post autor: Dominiśka »

Czy myśleliście już jak wysłać felgi z oponami? Z czystym sumieniem mogę polecić wam neopak/pl/cms/jak-wyslac-felgi-z-oponami , dowiecie się tutaj bardzo wielu przydatnych informacji na ten temat także warto tutaj zajrzeć

mitril
Posty: 182
Rejestracja: pn lut 22, 2021 9:50 pm

Re: przesyłka

Post autor: mitril »

Korzystacie z paczkomatów ? Łatwą instrukcję tego jak odebrać przesyłkę z takiego paczkomatu możecie znaleźć na opako/com/pl/cms/jak-odebrac-przesylke-z-paczkomatu

zuzula12
Posty: 1511
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: przesyłka

Post autor: zuzula12 »

Prowadzę własny sklep internetowy, codziennie nadaję dziesiątki przesyłek do moich klientów, dlatego zwracam ogromną uwage na usług kurierskiej. Osobom zainteresowanym tematem polecam sprawdzić artykuł na stronie - https://praktycznyblog.pl/wysylanie-duz ... -pamietac/ .

ODPOWIEDZ