Kupno nieruchomości

romek2322
Posty: 976
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:30 pm

Re: Kupno nieruchomości

Post autor: romek2322 »

Kilka dni temu dowiedziałem się o zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi . Według mnie bardzo dużo osób powinno skorzystać z tej oferty.

magiczna
Posty: 168
Rejestracja: sob lut 20, 2021 8:08 am

Re: Kupno nieruchomości

Post autor: magiczna »

Jakie nowe inwestycje mrągowo macie dziś na rozważaniu, po polsku - na tapecie? W sumie sama się nad tym zastanawiam, ale koniec końców nie mogę się na nic zdecydować i dla mnie to trudne. Może warto jednak poszerzyć samoświadomość i po prostu sprawdzić kilka opcji, a nie jedną?

Aśka
Posty: 355
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Kupno nieruchomości

Post autor: Aśka »

Może coś z nowych inwestycji w tych lokalizacjach Ci się spodoba https://wawel-service.pl 😉 Do wyboru i większy i mniejszy metraż, a co za tym idzie inwestycje mają duży przekrój cenowy :)

bastylia
Posty: 111
Rejestracja: pt sty 29, 2021 10:54 am

Re: Kupno nieruchomości

Post autor: bastylia »

Rzeczywiście bo ceny nieruchomości zależą zwykle od lokalizacji, można poszukać po prostu tańszego mieszkania, na szczęście mi się podobają osiedla położone z dala od centrum, takie jak Atal Starachowicka we Wrocławiu, tam jest nieco taniej niż w centrum miasta

kendal
Posty: 679
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Kupno nieruchomości

Post autor: kendal »

Najlepiej postawić na ofertę dobrego dewelopera, jak na przykład http://orion.lublin.pl/ Obecnie ma nadal mieszkania na sprzedaż w Lublinie, więc jak ktoś z was rozgląda się za nieruchomością, to warto wziąc to pod uwagę.

furka
Posty: 503
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Kupno nieruchomości

Post autor: furka »

Staram się zwracać uwagę na to czy nieruchomość jest pod opieką zarządcy. To według mnie naprawdę sporo ułatwia. Jeśli nie, to całe szczęście znam dobrego zarządcę nieruchomości, który ma w takich usługach spore doświadczenie. Chodzi o Per Modum. Słyszeliście o nich??

ODPOWIEDZ