Wesele w restauracji

jalinka
Posty: 39
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:55 pm

Wesele w restauracji

Post autor: jalinka »

Planujemy weselne przyjęcie w Warszawie, ale jeszcze szukamy właściwego lokalu na tę okazję. Nasza para przyjaciół urządzała swoje na 50 osób w prestiżowej Restauracji Akademia. Sądzimy po opiniach, ze wybór tego miejsca będzie najlepszą decyzją. Serwują tam tradycyjne dania kuchni polskiej, ozdabiając klasykę w nowoczesność. Na tym właśnie bardzo nam zależy.

Kamila
Posty: 387
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Wesele w restauracji

Post autor: Kamila »

A czy macie już zamówione zaproszenia na wesele? Jeśli jeszcze nie, to polecam zajrzeć do sklepu internetowego Happenings/pl. Mają tam naprawdę bardzo szeroki wybór takich właśnie zaproszeń w niewygórowanych cenach ;) Jestem przekonana, że coś tam dla siebie wybierzecie ;)

Andzela
Posty: 18
Rejestracja: śr wrz 09, 2020 9:22 pm

Re: Wesele w restauracji

Post autor: Andzela »

Bardzo ciekawe przemyślenia.

Claudia
Posty: 17
Rejestracja: wt maja 19, 2020 2:34 pm

Re: Wesele w restauracji

Post autor: Claudia »

Ciekawe opinie na temat trudnego zadania jakim jest organizacja wesela. Piszę trudnego ponieważ w dzisiejszych czasach możemy dosłownie przebierać w ofertach branży weselnej. Dobrze jest ustalić wstępnie jakiś limit funduszy jakie chcemy przeznaczyć na ten cel. Już parę razy słyszałam o parach, które brały kredyt. W moim odczuciu nie jest to nic pozytywnego, a już z pewnością nie dzielenie się tą informacją. Jeśli chodzi o miejsce gdzie będzie odbywała się cała impreza to na ten moment mamy takie możliwości jak wesele w stodole . Jakby nie patrzeć to jest bardzo ciekawa propozycja. Sama nie przypominam sobie abym uczestniczyła w takim weselu jednak po zdjęciach prezentuje się dość oryginalnie. Z pewnością zaskoczymy pozytywnie naszych gości, a sami będą się świetnie bawić jak zorganizujemy dodatkowy jakiś zespół :)

kasiunia
Posty: 285
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: Wesele w restauracji

Post autor: kasiunia »

W zasadzie nie widzę problemu w organizowaniu wesela w restauracji.Dobrze jednak by taka restauracja była położona w odpowiednim miejscu, które zapewni nam także odrobinę pleneru i możliwości wyjścia na świeże powietrze. Zajrzyjcie do tego bloga o tematyce ślubnej - theblackmoon/pl/ a dowiecie się jakie jeszcze inne, ważne sprawy musicie załatwić,Jak wiadomo zacząć trzeba od ustalenia listy gości, następne kroki już jak kto woli.

kobietki33
Posty: 830
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Wesele w restauracji

Post autor: kobietki33 »

Właśnie z mężem planujemy swoje wesele i chciałam się was zapytać co sądzicie o takim miejscu na jego organizację ranchopodbocianem/pl ? Ze zdjęć wszystko wygląda tutaj fantastycznie i wydaje mi się, że na prawdę warto zainteresować się tym miejscem, szczególnie ze względu na ogromny przylegający teren. Co wy o tym sądzicie?

brukselka
Posty: 233
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:23 pm

Re: Wesele w restauracji

Post autor: brukselka »

a nie mieliscie problemu z rezerwacja sali? slyszalam, ze terminy kiepskie, ze dlugo trzeba czekac

agentka
Posty: 214
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:34 am

Re: Wesele w restauracji

Post autor: agentka »

No z tymi rezerwacjami to nie jest taka latwa sprawa, bo czasami nawet dwa lata trzeba czekac na wolny termin. My rezerwowalismy tutaj karczmakujawska/pl/ i nam sie na szczescie udało :) Zalezalo nam na tej karczmie, bo poza piekna restauracja maja tez pokoje hotelowe, a gosci mielismy duzo i to niektorzy z zagranicy, wiec trzeba było im zapewnic nocleg :)

zuzula12
Posty: 1549
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Wesele w restauracji

Post autor: zuzula12 »

Wieczór kawalerski mojego przyjaciela zorganizowaliśmy w profesjonalnym klubie ze striptizem w Szczecinie - bbclub/pl , gdzie bawiliśmy się świetnie całą noc. Jeżeli jesteście zainteresowani tym miejscem, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

ODPOWIEDZ