Druk wielkoformatowy

Awatar użytkownika
jadzka
Posty: 80
Rejestracja: sob gru 07, 2019 8:01 pm

Druk wielkoformatowy

Post autor: jadzka »

Siemka! Od jakiegoś już czasu zastanawiam się nad drukiem wielkoformatowym. Szukam więc profesjonalnej firmy, która taki druk oferuje. Wiecie coś na ten temat i macie może jakieś propozycje? Dużo dobrego w internecie czytałem o tej firmie https://www.dmdisplay.pl/wielkoformatowy-druk-uv/ . Co o niej myślicie?
Wszystko się układa, jeśli chcemy, żeby się ułożyło. Spróbuj tylko, a będziesz szczęśliwy.

lunka
Posty: 49
Rejestracja: czw lip 30, 2020 5:50 pm

Re: Druk wielkoformatowy

Post autor: lunka »

Tego typu wydruki są dzisiaj potrzebne. Wiele firm prosi o wydrukowanie im banerów, plakatów. Drukarnia sharkdesign/pl/ również ma dobre opinie i można tutaj wykonać taki projekt. Zajmują się drukowaniem w różnych formatach i oferują dobrą jakość wydruku.

aldona
Posty: 90
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:33 am

Re: Druk wielkoformatowy

Post autor: aldona »

Interesują Cię duże banery reklamowe? mogę polecić Ci ofertę drukarni jaką jest hexdruk/pl/ulotki-skladane Znalażłam ją niedawno szukając ofert na ulotki i dopiero tutaj znalazłam oprócz zwykłych ulotek, także ulotki składane które według mnie są bardziej profesjonalne.

matra
Posty: 76
Rejestracja: śr lip 01, 2020 8:33 am

Re: Druk wielkoformatowy

Post autor: matra »

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą drukarnią, z którą będziemy współpracować. Jeżeli mieszkacie w okolicach Bielska-Białej to polecam wam skontaktować się z drukb1/pl/ Jest to świetna drukarnia, na której można w pełni polegać.

mamonka
Posty: 74
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:38 am

Re: Druk wielkoformatowy

Post autor: mamonka »

Fajne jest to, że teraz takie usługi można znaleźć w internecie. Nieraz to bardzo wiele ułatwia. Warto chociażby przeglądnąć ofertę firmy copio/pl/ która wszystko związane z drukiem może nam zaoferować.

Rysia
Posty: 130
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:18 am

Re: Druk wielkoformatowy

Post autor: Rysia »

Proponuję byście sprawdzili ofertę tej drukarni tu jkbprint/pl/druk-ksiazek Zajmują się drukiem wielkoformatowym np plakatów reklamowych. Dukarnia korzysta z najnowocześniejszych technologi. Ma wiele ciekawych propozycji dla swoich klientów

zuzula12
Posty: 1523
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Druk wielkoformatowy

Post autor: zuzula12 »

Z pewnością znajdą się tu osoby które poszukują dobrej drukarni. Polecam Wam elanders/pl/uslugi/druk-offsetowy/ , jest to firma posiadająca bardzo interesującą ofertę. Wysoka szybkość druku, atrakcyjna cena. Więcej informacji na temat oferty znajdziecie na stronie.

kobietki33
Posty: 812
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Druk wielkoformatowy

Post autor: kobietki33 »

Polecam wam wszystkim zweryfikować w wolnym czasie ten adres internetowy: drukarniaaria/pl/z%C5%82ocenie-opakowa%C5%84-i-folder%C3%B3w . Jeżeli poszukujecie jakościowej księgarni, która podejmie się nawet wydruku książek w bardzo dobrych cenach, to koniecznie sprawdźcie ichniejszą ofertę. Wydaje mi się, że wam się spodoba, no i ceny również .

zuzula12
Posty: 1523
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Druk wielkoformatowy

Post autor: zuzula12 »

Witam wszystkie osoby zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeśli szukacie solidnie wykonanych etykiet lub naklejek samoprzylepnych, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić ofertę drukarni na stronie https://drukarnianaklejek.pl .

kobietki33
Posty: 812
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Druk wielkoformatowy

Post autor: kobietki33 »

;)

ODPOWIEDZ